Nakladatel: Eminent

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. října 2018

nenechte_si_ujit

Plánujete si, kam zajít příští týden? V Brně se například můžete setkat s autory, kterým během Velkého knižního čtvrtka vyšla nová knížka. V Praze pak můžete zajít na křest knížky Věry Nykodýmové Až na kostní dřeň a ve Vyškově se koná další Večer pod lampou.

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. dubna 2018

nenechte_si_ujit

Vypadá to, že jaro už je definitivně tady, a my si tak můžeme užívat sluníčka. Rozhodně by ale byla škoda zapomenout na literární akce, které si pro nás knihovny a knihkupectví připravily. Těšit se můžete například na besedu se spisovatelkou Markétou Harasimovou.

Čtenářská recenze: Léčivé dotyky aneb o úlevě zádům i vůni tymiánu

lecive_dotyky

Až si sednete k internetu se šálkem kávy, možná v tom bude i kousek špatného svědomí. Káva není pro zdraví nic moc, ale přece jen. Neodpustíme si ji.

Nenechte si ujít v týdnu od 5. do 11. prosince

nenechte_si_ujit

Vánoce se nezadržitelně blíží, máme tu již druhý advent. Pokud už vás unavují všudypřítomné davy nakupujících, neváhejte a odpočiňte si na jedné z nabízených literárních akcí! I tentokrát je z čeho vybírat.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. listopadu do 6. prosince 2015

192_big

Je tu první adventní neděle a před námi první prosincový týden. Těšit se můžete na křty knih, autogramiády, besedy a jednoho zahraničního hosta.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. února 2015

Nenechte si ujít

I na následující týden pro vás máme pozvánky na autogramiády, besedy i autorská čtení. Nechat podepsat si můžete knihy od Martina C. Putny, Jana Němce či Radky Denemarové. Nakladatelství Argo zase představí sebrané spisy Egona Bondyho.