Nakladatel: Computer Press

Související články

Další titul ze světa Minecraftu

Unikovka Minecraft

Patříte mezi milovníky Minecraftu? To byste si neměli nechat najít další titul. Tentokrát máte jen 45 minut na to, abyste vyřešili záhadu a odhalili viníka. Tak směle do toho!

Rychlá a snadná práce s Photoshopem

Kelby_Tipy a triky pro Photoshop

Nečekejte rozsáhlé návody s desítkami kroků. Scott Kelby vám pomůže ovládnout Photoshop bez složitého názvosloví a nudné teorie. Dozvíte se, které nástroje používat, jaké vlastnosti nastavit a na co vlastně klepnout, abyste se dobrali vytouženého výsledku.

Zlatý věk objevování vesmíru

Zeptej se astronauta 1

Tim Peake strávil ve vesmíru půl roku a ty nejzajímavější zážitky shrnul ve své knize. Neopomněl ani trénink, start rakety či každodenní život na vesmírné stanici. Kdo ví, třeba právě vy se zapojíte do procesu objevování vesmíru.

Úchvatné pohledy na planetu Zemi

Halo je to Zeme

Britský astronaut Tim Peake se vydal v prosinci 2015 na půl roku do vesmíru. Díky této zkušenosti sestavil knihu, ve které čtenář nalezne unikátní sérii snímků zachycující planetu Zemi z vesmíru. Podlehněte jejich kouzlu…

Ještě lepší copywriting

Anna Salova_Kreativni copywriting

Zajímáte se o copywriting a rádi byste se v něm zlepšili? Pak je tu pro vás 33 zajímavých tipů pro ještě úspěšnější a nápaditější copy od zkušené autorky Anny Sálové.

Získejte příručku, jak správně balit, když jste geek

Randeni-pro-geeky-perex

Řadíte se mezi typické geeky, kteří tráví velkou část svého času v herním světě a romantiku prožívají maximálně se svými figurkami superhrdinů? A chcete to změnit? Oslovte bez obav dívku, která se vám líbí, s pomocí zajímavých tipů, triků a cheatů.

Železniční modelářství u nás i ve světě

PerexModelovaZeleznice

Milovníci železničního modelářství ocení novou publikaci, která je seznámí historií modelů, ale také s digitálním ovládáním kolejiště. Texty jsou bohatě doplněny ilustracemi a fotografiemi.

Knihy, se kterými vytvoříte přitažlivý web

Klavesnice

Vytvoření webových stránek bývá často pro jejich tvůrce výzvou. Pomoc určenou i začátečníkům nabízí profesionálové také v knižní podobě.

O soukromém životě významných českých hudebníků a spisovatelů

LaskyCeskychSpisovatelu

Obohatili byste rádi své všeobecné znalosti o pohled do soukromí významných českých hudebníků a spisovatelů? Pak si přečtěte dva tituly Martiny Drijverové, jejichž recenze vám nyní přinášíme.

Lidská tvář jako inspirace…

fotografujeme_portrety1_AM

Fotografujete rádi portréty lidí a potřebujete inspiraci? Chcete se naučit, jak divákům zprostředkovat víc než jen odraz toho, co se zrovna nacházelo před objektivem? Máme pro vás tip!