Nakladatel: Computer Press

Renomované knižní nakladatelství počítačové literatury a titulů z oblasti digitální fotografie s tradicí od roku 1994 je dominantním leaderem na trhu v oborech počítačové literatury a digitální fotografie. V současné době nabízí více než 1400 knižních titulů, které pokrývají kompletní spektrum počítačové problematiky od začínajících uživatelů až po knihy pro IT profesionály.

Nakladatelství svou nabídkou pohotově reaguje na vývoj v oboru IT a přichází tak na trh s produkty věnovanými nejnovějším verzím produktů a nejžádanějších technologií. Nakladatelství Computer Press spolupracuje nejen s renomovanými českými autory, ale také s největšími zahraničními vydavateli.

Cílem nakladatelství je přinášet i nadále kvalitní, užitečné a moderní knihy a učebnice pro široké spektrum profesí i domácí uživatele všech znalostních úrovní reagující na nejnovější trendy v oblasti informačních technologií, digitální fotografie a příbuzných oborů. Naleznete zde takové tituly jako 1001 tipů a triků pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

www.computerpress.cz/


Computer Press - Nejnovější knihy

knihaÚnikovka: Minecraft knihaTipy a triky pro Photoshop knihaZeptej se astronauta knihaLego Ninjago: Nindžovské mise

Computer Press - Související články

Další titul ze světa Minecraftu

Unikovka Minecraft

Patříte mezi milovníky Minecraftu? To byste si neměli nechat najít další titul. Tentokrát máte jen 45 minut na to, abyste vyřešili záhadu a odhalili viníka. Tak směle do toho!

Rychlá a snadná práce s Photoshopem

Kelby_Tipy a triky pro Photoshop

Nečekejte rozsáhlé návody s desítkami kroků. Scott Kelby vám pomůže ovládnout Photoshop bez složitého názvosloví a nudné teorie. Dozvíte se, které nástroje používat, jaké vlastnosti nastavit a na co vlastně klepnout, abyste se dobrali vytouženého výsledku.

Zlatý věk objevování vesmíru

Zeptej se astronauta 1

Tim Peake strávil ve vesmíru půl roku a ty nejzajímavější zážitky shrnul ve své knize. Neopomněl ani trénink, start rakety či každodenní život na vesmírné stanici. Kdo ví, třeba právě vy se zapojíte do procesu objevování vesmíru.

Úchvatné pohledy na planetu Zemi

Halo je to Zeme

Britský astronaut Tim Peake se vydal v prosinci 2015 na půl roku do vesmíru. Díky této zkušenosti sestavil knihu, ve které čtenář nalezne unikátní sérii snímků zachycující planetu Zemi z vesmíru. Podlehněte jejich kouzlu…

Ještě lepší copywriting

Anna Salova_Kreativni copywriting

Zajímáte se o copywriting a rádi byste se v něm zlepšili? Pak je tu pro vás 33 zajímavých tipů pro ještě úspěšnější a nápaditější copy od zkušené autorky Anny Sálové.