Nakladatel: BB/art

Schyluje se k finální bitvě o Diův trůn

wonder_woman4

Poté, co Zeus někam zmizel, začali členové božské rodiny kout pikle s cílem obsadit Diovo místo. Na scéně se objevuje několik žhavých kandidátů na post nejmocnější bytosti panteonu, kteří se chystají utkat se ve finální bitvě, jež může zničit celou Zemi.

Dosáhnout svého

Simonova_DarebakDavidHuraDoOblak

Někdy se zdá, že se rodiče, učitelé a vlastně celý svět proti vám spikli. Je vůbec možné, aby se člověku dělo tolik příkoří, když jediné, po čem touží, je dobře se pobavit? Nakonec se jeden zkrátka musí spolehnout na trochu štěstí a schopnost bezbřehé improvizace.

Očima, ale především ušima

ocima-nahled

Od března až do května nás všechny nenadále zaskočila pandemie a hlavně různá restriktivní opatření, která s ní souvisela. Snad i proto je v dnešní rubrice většina titulů převážně v audio verzi. Ta se totiž dala stahovat bez omezení. Pokud vás dnešní recenzní postřehy zaujmou, pak v souvislosti s podporou malých nakladatelů a knihkupců doporučuji pořídit knihy tištěné.

Odkopnutá manželka anglického krále

Anna_Klevska

Anna Klevská byla čtvrtou manželkou Jindřicha VIII., anglického krále z tudorovské dynastie, a zároveň první německou královnou Anglie. Příliš dlouho se však na trůnu neohřála a jen díky své inteligenci neskončila na popravišti.

Udrží král Atlantidy svou korunu?

aquaman_3

Třetí pokračování komiksu o podmořském hrdinovi Aquamanovi přinese kromě pořádné dávky akce i velké drama. Postaví se za Aquamana jeho přátelé, nebo ho nechají padnout?

Kdo přežije devátý díl Ságy?

Saga_9

Deváté pokračování cenami ověnčeného komiksu Sága bude pro fanoušky hořkým čtením. Ve dvou drsných zvratech tohoto dílu přijdou o život postavy, které jej dlouho formovaly do jeho současné podoby.

Desátý detektivní thriller s Robertem Hunterem

Nenávist

Robert Hunter se v pokračování série detektivních thrillerů setkává se svým někdejším spolužákem ze Stanfordovy univerzity. Jeden jako detektiv, druhý jako sériový vrah – kdo zvítězí v souboji dvou geniálních mozků?

Rozvedená, popravená, zemřela, rozvedená, popravená, přežila

sest_zen_jindricha_viii

Jindřich VIII. je ikonickou postavou anglických dějin. Známe ho jako velmi vášnivého a impulzivního muže, který pro lásku ke dvorní dámě riskoval schizma, jehož důsledkem byl vznik anglikánské církve.

Obstojí Sebevražedný oddíl v zatěžkávací zkoušce bojem?

sebevrazedny_oddil_3a

Tentokrát se bude muset Sebevražedný oddíl vypořádat s mimořádně nebezpečným nepřítelem, který hodlá sprovodit velitelku skupiny z povrchu zemského. Do děje zasáhne i zrádce ve vlastních řadách, jenž se nebojí prolévat krev svých kolegů.

Black Manta se vrací, aby rozpoutal celosvětový konflikt

aquaman_2

Vládce bájné podmořské říše Atlantida musí utnout pikle svého úhlavního nepřítele a zabránit tak rozpoutání celosvětového konfliktu mezi suchozemskými státy a podmořským národem.