Nakladatel: Almi

Související články

Rady pro šťastnější život

Knizni tipy_S knihami do prirody

Naše čtyři dnešní tipy vás seznámí s léčivou silou bylin, pomohou vám splnit vaše sny, poradí s budováním vztahů a přispějí introvertům radami pro spokojenější a úspěšnější život.

Získejte přehled bylin ideálních pro duši

lecive-byliny-a-dusevni-zdravi-perex

Věděli jste, že existují bylinky, které jsou dobré i pro duševní zdraví? Ideální pomocníky při problémech s výkyvy nálad, při boji s migrénou či dokonce k prevenci Parkisonovy choroby najdete v přehledné publikaci, kterou vám představíme.

Zabavte své děti

čtení pro děti - ilustrační

Dnešní knižní tipy ocení především rodiče zvídavých a aktivních dětí. Představíme totiž knihy, při kterých děti jen nečtou, ale mohou si procvičit své znalosti (např. luštění křížovek), ale též procvičit fantazii při hledání správných odpovědí na hádanky. A ti větší mohou roztočit svůj spinner…

Autismus pod drobnohledem

Premuzeme_autismus_nahledovy

Autismus je závažné mentální postižení, kterým trpí stále více dětí. O tom, jak přesně tato vrozená porucha působí a jak přistupovat k těm, kteří jí trpí, se dočtete v novém vydání knihy Přemůžeme autismus? od profesorky Anny Strunecké.

Zdravé středeční tipy

kukurice

Dnešní tipy ocení ti z vás, kteří se potýkají se zdravotními obtížemi, ti, kteří chtějí začít cvičit nebo ti, kteří jsou ve vaření omezení celiakií či ledvinovou nedostatečností!

Tipy pro zdraví a lepší kondici

Tipy pro zdravi a lepsi kondici

Dnes vám představíme čtyři užitečné naučné knížky, s nimiž si můžete vybudovat pevné zdraví, imunitu i svalstvo. Zbavte se pšenice, dopřejte si osvěžující nápoje, pohodlně si zacvičte a chraňte se před jedy současné doby.

Tolstého božské dílo

Lev Nikolajevic Tolstoj_Kralovstvi Bozi ve vas

Lev Nikolajevič Tolstoj je čtenářům znám především svými nadčasovými romány Anna Karenina a Vojna a mír. Málokdo možná bude vědět, že jeho tvorba má i svou spirituální stránku, kterou rozhodně stojí za to poznat.

Získejte pomocníka v boji proti skrytým jedům

Jak přežít dobu jedovou

Zdravá strava a životní styl jsou často skloňovanými tématy. Stejně tak se můžete v literatuře nejednou setkat s názory na škodlivost sóji, aspartamu a dalších látek. Pokud se chcete dozvědět více, začtěte se právě nyní.

E-život kontra skutečný život

Beata Matyasova_O matkach a dcerach

Maminky na mateřské často utíkají ze světa reálného do toho virtuálního. Nejprve hledají pomoc, radu, pak se začnou svěřovat se svými problémy, najdou si „kamarádky“ a někdy se pokusí své vztahy na dálku přetavit v reálné…

Rady pro zdravý životní styl

zdravi

Zdravý životní styl je něco, co mnohým z nás v dnešním světě chybí. Stěžujeme si na nedostatek času, na stres nebo předraženost zdravých potravin. Ve skutečnosti je ale zdravý životní styl něco, co je dosažitelné pro každého. Vybrali jsme několik knih, které vám ukáží, jak na to.