Nakladatel: Almi

Popis, kdo jsme:
nakladatelství ALMI vzniklo z potřeby zajistit vydávání potřebných a kvalitních knih pro čtenáře v ČR v 21. století

Co děláme:
zajišťujeme vydávání a prodej knih, jejichž četbu považujeme za základ duchovního a mravního vývoje. Nabízíme pomoc s vydáním knih neznámým autorům.

Naše krédo:
kvalitní kniha formuje kvalitního člověka

Náš cíl:
Nabídnout současnému českému čtenáři kvalitní krásnou knihu. Pomoci na svět knihám z pera kohokoli, kdo přináší světu pomoc, útěchu či radu, jak se stát lepším, lidštějším.

www.almi.cz


ALMI - Nejnovější knihy

knihaLéčivé byliny a duševní zdraví knihaŘíkanky pro školáky i prťata knihaPřemůžeme autismus? knihaKuchařka pro dialyzované pacienty

ALMI - Související články

Rady pro šťastnější život

Knizni tipy_S knihami do prirody

Naše čtyři dnešní tipy vás seznámí s léčivou silou bylin, pomohou vám splnit vaše sny, poradí s budováním vztahů a přispějí introvertům radami pro spokojenější a úspěšnější život.

Získejte přehled bylin ideálních pro duši

lecive-byliny-a-dusevni-zdravi-perex

Věděli jste, že existují bylinky, které jsou dobré i pro duševní zdraví? Ideální pomocníky při problémech s výkyvy nálad, při boji s migrénou či dokonce k prevenci Parkisonovy choroby najdete v přehledné publikaci, kterou vám představíme.

Zabavte své děti

čtení pro děti - ilustrační

Dnešní knižní tipy ocení především rodiče zvídavých a aktivních dětí. Představíme totiž knihy, při kterých děti jen nečtou, ale mohou si procvičit své znalosti (např. luštění křížovek), ale též procvičit fantazii při hledání správných odpovědí na hádanky. A ti větší mohou roztočit svůj spinner…

Autismus pod drobnohledem

Premuzeme_autismus_nahledovy

Autismus je závažné mentální postižení, kterým trpí stále více dětí. O tom, jak přesně tato vrozená porucha působí a jak přistupovat k těm, kteří jí trpí, se dočtete v novém vydání knihy Přemůžeme autismus? od profesorky Anny Strunecké.

Zdravé středeční tipy

kukurice

Dnešní tipy ocení ti z vás, kteří se potýkají se zdravotními obtížemi, ti, kteří chtějí začít cvičit nebo ti, kteří jsou ve vaření omezení celiakií či ledvinovou nedostatečností!