Nakladatel: Almi

Popis, kdo jsme:
nakladatelství ALMI vzniklo z potřeby zajistit vydávání potřebných a kvalitních knih pro čtenáře v ČR v 21. století

Co děláme:
zajišťujeme vydávání a prodej knih, jejichž četbu považujeme za základ duchovního a mravního vývoje. Nabízíme pomoc s vydáním knih neznámým autorům.

Naše krédo:
kvalitní kniha formuje kvalitního člověka

Náš cíl:
Nabídnout současnému českému čtenáři kvalitní krásnou knihu. Pomoci na svět knihám z pera kohokoli, kdo přináší světu pomoc, útěchu či radu, jak se stát lepším, lidštějším.

www.almi.cz


ALMI - Nejnovější knihy

knihaŘíkanky pro školáky i prťata knihaPřemůžeme autismus? knihaKuchařka pro dialyzované pacienty knihaJak přežít dobu jedovou?

ALMI - Související články

Zabavte své děti

čtení pro děti - ilustrační

Dnešní knižní tipy ocení především rodiče zvídavých a aktivních dětí. Představíme totiž knihy, při kterých děti jen nečtou, ale mohou si procvičit své znalosti (např. luštění křížovek), ale též procvičit fantazii při hledání správných odpovědí na hádanky. A ti větší mohou roztočit svůj spinner…

Autismus pod drobnohledem

Premuzeme_autismus_nahledovy

Autismus je závažné mentální postižení, kterým trpí stále více dětí. O tom, jak přesně tato vrozená porucha působí a jak přistupovat k těm, kteří jí trpí, se dočtete v novém vydání knihy Přemůžeme autismus? od profesorky Anny Strunecké.

Zdravé středeční tipy

kukurice

Dnešní tipy ocení ti z vás, kteří se potýkají se zdravotními obtížemi, ti, kteří chtějí začít cvičit nebo ti, kteří jsou ve vaření omezení celiakií či ledvinovou nedostatečností!

Tipy pro zdraví a lepší kondici

Tipy pro zdravi a lepsi kondici

Dnes vám představíme čtyři užitečné naučné knížky, s nimiž si můžete vybudovat pevné zdraví, imunitu i svalstvo. Zbavte se pšenice, dopřejte si osvěžující nápoje, pohodlně si zacvičte a chraňte se před jedy současné doby.

Tolstého božské dílo

Lev Nikolajevic Tolstoj_Kralovstvi Bozi ve vas

Lev Nikolajevič Tolstoj je čtenářům znám především svými nadčasovými romány Anna Karenina a Vojna a mír. Málokdo možná bude vědět, že jeho tvorba má i svou spirituální stránku, kterou rozhodně stojí za to poznat.