Získejte přehled bylin ideálních pro duši

lecive-byliny-a-dusevni-zdravi-perex
Věděli jste, že existují bylinky, které jsou dobré i pro duševní zdraví? Ideální pomocníky při problémech s výkyvy nálad, při boji s migrénou či dokonce k prevenci Parkisonovy choroby najdete v přehledné publikaci, kterou vám představíme.

Léčivá síla z přírody

Máte výkyvy nálady, stavy smutku či deprese, špatně usínáte nebo snad dokonce zapomínáte jména svých přátel? Navštívili jste lékaře a vaše potíže se dosud nezmírnily?

Věříte v sílu léčivých bylin? Na trhu i na internetu je široká nabídka léčivých bylin, doplňků stravy a volně prodejných léčivých přípravků, ale jak si má člověk vybrat?

Podle legislativy EU je totiž zakázáno odkazovat při prodeji produktů z rostlin na jejich vliv na zdraví kromě tvrzení, která schválí Evropská komise. Protože Evropská komise dosud seznam zdravotních tvrzení neschválila, žádný výrobce nesmí napsat, s jakým zdravotním problémem jím nabízený produkt pomáhá.

Autoři bestselleru Doba jedová prof. Anna Strunecká a prof. Jiří Patočka ve spolupráci s botaničkou Mgr. Zdeňkou Navrátilovou i proto sestavili zcela ojedinělý přehled domácích i cizokrajných bylin a koření, které mohou přispět ke zmírnění potíží při poruchách nálady, stavech smutku, opakované úzkosti a neustálém strachu, při nespavosti nebo opakujících se migrénách. S přibývajícími roky mohou být užitečné byliny, které přispívají k prevenci poruch paměti, Alzheimerovy i Parkinsonovy nemoci.

Srozumitelně a přehledně napsaná knížka představuje zdroj informací pro širokou veřejnost, poradce a terapeuty, zdravotnické pracovníky a výrobce produktů z léčivých bylin.  Jistě tedy najde své oprávněné místo v mnoha knihovnách.

 

Léčivé byliny a duševní zdraví

Autoři: Anna Strunecká, Jiří Patočka,
Zdeňka Navrátilová

Vydalo: nakladatelství ALMI
Počet stran: 232
Vazba: brožovaná
Vydáno: 6/2018
ISBN: 978-8087-494-32-5

Přečtěte si více o knize Léčivé byliny a duševní zdraví, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství ALMI.

Nakladatelství ALMI vzniklo z potřeby zajistit vydávání potřebných a kvalitních knih pro čtenáře v ČR v 21. století. Zajišťuje vydávání a prodej knih, jejichž četba je považována za základ duchovního a mravního vývoje. Nabízí také pomoc s vydáním knih neznámým autorům.

 

Vyhrajte knihu Léčivé byliny a duševní zdraví

Na trhu najdete mnoho doplňků stravy z léčivých bylin, ovšem díky legislativě Evropské unie, která při jejich prodeji zakazuje poukazovat na jejich vliv na zdraví kromě tvrzení, která sama schválí, je občas těžké se v nich zorientovat. Přitom existuje tolik rostlin, které mohou blahodárně zapůsobit na vaši psychiku, nebo jako prevence proti Alzheimerově i Parkinsonově nemoci. Pokud se o nich chcete dozvědět více, sáhněte po publikaci, na níž se podíleli Anna Strunecká a Jiří Patočka společně s botaničkou Zdeňkou Navrátilovou.

Ve spolupráci s nakladatelstvím ALMI vám přinášíme soutěž, ve které pět z vás může knihu Léčivé byliny a duševní zdraví vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Léčivé byliny a duševní zdraví
probíhá od 6. do 19. srpna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 5 knih Léčivé byliny a duševní zdraví

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLéčivé byliny a duševní zdraví

Navrátilová, Zdeňka – Patočka, Jiří – Strunecká, Anna

ALMI, 2018

Napsat komentář