Nakladatel: Stefanos

Související články

Získejte historický román z počátku 18. století

hrabe-spork-perex

V 18. století vládla na mnoha panstvích tvrdou rukou cizí šlechta a také císař Karel VI. se snažil oklešťovat stavovská práva českého království. Proti těmto zájmům se však hodlá postavit hrabě Špork. Přečtěte si, zda uspěje.

Náboženská alegorie

poutnikova-cesta-perex

Sledujte cestu poutníka, který se vydal ze světa zkázy plného nástrah do věčné nebeské blaženosti. Román vznikl v Anglii, řadí se mezi nejdůležitější náboženské spisy a dočkal se překladu do více než dvou set jazyků. 

Získejte slavnou náboženskou alegorii

poutnikova-cesta-perex

Patříte-li mezi nadšené čtenáře historických románů, neměla by ve vaší knihovničce chybět slavná alegorie Johna Bunyana. Vydejte se na cestu do světa budoucího v nejdůležitějším náboženském spisu anglické literatury.

Vyhrajte výlet zpět v čase až do 17. století

zelezna-koruna-perex

Čtete rádi historické romány? Zajímá vás, jak se v našich zemích žilo v dobách minulých? V tom případě vám nabízíme možnost vrátit se do roku 1680 a připojit se k vyslanci francouzského krále a jeho tajemníkovi na jejich cestě.

Získejte návrat do Čech z dob minulých

zelezna-koruna-perex

Díváte se rádi prostřednictvím historickým románům do minulosti? V tom případě vám nabízíme zajímavý výlet do sedmnáctého století, kdy do Prahy přichází vyslanec francouzského krále Ludvíka XIV. se svým tajemníkem. Přečtěte si více o jejich poslání.

Zasoutěžte si o příběh rumunského pastora

Wurmbrand

Těžký osud zkoušel víru rumunského faráře Wurmbranda více než dost. Léta vězení a hlavně krutého mučení, jaké si lidé mimo žalář neumí ani představit. Přesto však dál dodával sílu všem okolo. Jak to dělal?

Síla víry, síla naděje, síla lásky

Wurmbrand

Jak pevné je vaše odhodlání, když se věci nedaří? Jak silná je vaše víra v něco, co ostatní nechápou či tím přímo opovrhují? Jak velká je vaše láska k těm, kteří vám nejsou sympatičtí či vám dokonce ubližují? Byli byste schopni odpustit těm, kteří vám vyvraždili rodinu? Byli byste ochotni se za své nepřátele dokonce obětovat?