Nakladatel: Stefanos


Stefanos - Nejnovější knihy

knihaHrabě Špork knihaPoutníkova cesta z tohoto světa do světa budoucího knihaŽelezná koruna knihaŽelezná koruna

Stefanos - Související články

Získejte historický román z počátku 18. století

hrabe-spork-perex

V 18. století vládla na mnoha panstvích tvrdou rukou cizí šlechta a také císař Karel VI. se snažil oklešťovat stavovská práva českého království. Proti těmto zájmům se však hodlá postavit hrabě Špork. Přečtěte si, zda uspěje.

Náboženská alegorie

poutnikova-cesta-perex

Sledujte cestu poutníka, který se vydal ze světa zkázy plného nástrah do věčné nebeské blaženosti. Román vznikl v Anglii, řadí se mezi nejdůležitější náboženské spisy a dočkal se překladu do více než dvou set jazyků. 

Získejte slavnou náboženskou alegorii

poutnikova-cesta-perex

Patříte-li mezi nadšené čtenáře historických románů, neměla by ve vaší knihovničce chybět slavná alegorie Johna Bunyana. Vydejte se na cestu do světa budoucího v nejdůležitějším náboženském spisu anglické literatury.

Vyhrajte výlet zpět v čase až do 17. století

zelezna-koruna-perex

Čtete rádi historické romány? Zajímá vás, jak se v našich zemích žilo v dobách minulých? V tom případě vám nabízíme možnost vrátit se do roku 1680 a připojit se k vyslanci francouzského krále a jeho tajemníkovi na jejich cestě.

Získejte návrat do Čech z dob minulých

zelezna-koruna-perex

Díváte se rádi prostřednictvím historickým románům do minulosti? V tom případě vám nabízíme zajímavý výlet do sedmnáctého století, kdy do Prahy přichází vyslanec francouzského krále Ludvíka XIV. se svým tajemníkem. Přečtěte si více o jejich poslání.