Nakladatel: Sorbon

Jsme začínající malé nakladatelství, které se snaží pomáhat začínajícím autorům vydat jejich díla a nepsat „jen tak do šuplíku“. Jsme otevřeni všem možnostem spolupráce, rádi třeba jen poradíme, pokud to pomůže. Určitě námi vydané knihy na pultech knihkupectví nepřehlédněte, máme samé talentované, mladé začínající spisovatele, které by bylo škoda nechat odejít z literárního světa.
Vydáváme též knihy v cizím jazyce, převážně v němčině. Rádi zašleme knihy i do zahraničí.
Zatím jsme nevydali mnoho knih, ale v naší edici naleznete:
- Beletrie
- Kuchařky
- Fantasy
- Bibliografie
- Dětské knihy
- Historie faktu
- Cizojazyčná literatura
Mezi naše autory patří: Alena Gondeková, Jan Šťastný, Kristýna Šťastná, Kristýna Krejčí, Taťána Vroblová, Tamara Halasová, Marek Horák.

https://www.sorbon.co/


Sorbon - Nejnovější knihy

knihaKouzelnice knihaLetem světem za zvířátky knihaČeská Myšš

Sorbon - Související články

Získejte fantasy příběh o hledání muže ze snů

Kouzelnice

V zemi se schyluje k válce, ale mladou kouzelnici Laivine více zajímá tajemný lovec, který se jí každou noc zjevuje ve snech. Lai si brzy uvědomí, že se zamilovala, a je odhodlaná onoho muže s ledovýma očima najít. Co vše ji na dlouhé cestě čeká?

Zamilovaná kouzelnice

Kouzelnice

Mladá česká autorka si pro svou prvotinu zvolila fantasy žánr obohacený o romantickou linku. Hlavní hrdinka a zároveň kouzelnice Laivine se vydá na cestu, aby našla muže, do které se zamilovala ve snech. A přitom narazí na mnoho nového a nečekaného…

Sáhněte po domácí tvorbě

Česká republika

I česká knižní tvorba může být rozmanitá a nápaditá, jak dokazují vybrané tituly. Co spojuje odbornou publikaci, eseje, romány a fantasy příběh s romantickou linkou? Jejich autoři a autorky jsou českého původu.

Ukázka z knihy Česká Myšš (Kristýna Šťastná)

Ceska myss

Pro jednu obyčejnou mladou dívku si osud připravil zajímavý životní příběh. Její cesta směřuje na různá místa, ať už se jedná o český venkov nebo daleké krajiny.

Za vším stojí osud

Ceska myss

Život může být plný zajímavých příběhů. Jednu dívku osud bere na různá místa, ať už se jedná o českou malebnou vesničku, nebo o daleké krajiny. Sledujte životní cestu hlavní hrdinky a třeba se v něčem inspirujete.