Nakladatel: Sorbon

Související články

Získejte fantasy příběh o hledání muže ze snů

Kouzelnice

V zemi se schyluje k válce, ale mladou kouzelnici Laivine více zajímá tajemný lovec, který se jí každou noc zjevuje ve snech. Lai si brzy uvědomí, že se zamilovala, a je odhodlaná onoho muže s ledovýma očima najít. Co vše ji na dlouhé cestě čeká?

Zamilovaná kouzelnice

Kouzelnice

Mladá česká autorka si pro svou prvotinu zvolila fantasy žánr obohacený o romantickou linku. Hlavní hrdinka a zároveň kouzelnice Laivine se vydá na cestu, aby našla muže, do které se zamilovala ve snech. A přitom narazí na mnoho nového a nečekaného…

Sáhněte po domácí tvorbě

Česká republika

I česká knižní tvorba může být rozmanitá a nápaditá, jak dokazují vybrané tituly. Co spojuje odbornou publikaci, eseje, romány a fantasy příběh s romantickou linkou? Jejich autoři a autorky jsou českého původu.

Ukázka z knihy Česká Myšš (Kristýna Šťastná)

Ceska myss

Pro jednu obyčejnou mladou dívku si osud připravil zajímavý životní příběh. Její cesta směřuje na různá místa, ať už se jedná o český venkov nebo daleké krajiny.

Za vším stojí osud

Ceska myss

Život může být plný zajímavých příběhů. Jednu dívku osud bere na různá místa, ať už se jedná o českou malebnou vesničku, nebo o daleké krajiny. Sledujte životní cestu hlavní hrdinky a třeba se v něčem inspirujete.

Říkadla, básničky, spojovačky aneb zábava pro malé čtenáře

Čtení pro děti - ilustrační

Užijte si zábavné odpoledne s knihami. Můžete se těšit na říkačky a humorné verše ze zvířecí říše či odhalování skrytých obrázků ve spojovačkách. A ti bojácní najdou rady, jak se postavit svému strachu pomocí zaklínadel. 

Veršovaný svět zvířátek

letem_svetem_za_zviratky_nahled

Nechte se prostřednictvím veršů zavést do světa zvířátek, kde se stále děje něco nového a zábavného. Kromě hravosti nechybí ani humor či nenápadné ponaučení. Tak na nic nečekejte a přečtěte si první verš a prohlédněte nádherné ilustrace.

Ukázka z knihy Letem světem za zvířátky (Alena Gondeková)

letem_svetem_za_zviratky_nahled

Přečtěte si spolu s dětmi dnešní ukázku z veselé knížky plné básniček a říkadel. Básničky psané s lehkostí jsou doplněné krásnými obrázky a, jak už to tak bývá, jsou trošku poučné.