Nakladatel: Anagram

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. května 2016

192_big

Druhý májový týden opět přináší pozvánky na rozmanité akce spojené s knihami a literaturou. A také se uskuteční veletrh Svět knihy, snad nejočekávanější událost všech knihomolů.

Vánoční dárky pro maminky

Titul

Dnešní předvánoční nabídka knih je určena všem maminkám, nastávajícím i dlouholetým, těm, které se po porodu chystají dostat znovu do formy a novou formu si udržet, i těm, které už jsou nejen maminkami, ale i babičkami.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. listopadu 2014

Nenechte si ujít

V pondělí 17. listopadu si připomeneme Den boje za svobodu a demokracii. Na další dny je pro vás připravena pestrou nabídku literárních akcí, stačí si jen vybrat.

Zábavné tvoření pro děti

tvorive-deti-perex

Máte doma šikovné dítě, které rádo tvoří? Nechejte rozvíjet jeho kreativitu! Vybrali jsme pro vás několik novinek, s jejichž pomocí veselé přáníčko pro babičku či vlastní originální razítko nebude problém!

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. listopadu

Nenechte si ujít

Vyměňte procházky v mlze a podzimním nečase za nějakou  z literárních aktivit, s jejichž nabídkou pravidelně přicházíme. Možností je spousta, akce se budou konat na mnoha místech – je tedy z čeho vybírat!

Podzim jako nevyčerpatelný zdroj inspirace

Anagram

Z tepla svých domovů pozorujeme někdy s nelibostí, jak se vše v přírodě nachyluje k zimě. Ale právě podzim skrývá nevyčerpatelné množství materiálů, s nimiž lze vyrobit veliké množství různých dekorací ke zkrášlení bytu. Máte-li tvořivou náturu, pojďte se nechat inspirovat našimi tipy.

Knižní tipy pro ženy III.

žena čte

Naše dnešní knižní tipy jsou zaměřené spíše na něžnou polovinu lidstva. Věříme ale, že si z naší nabídky vyberou i muži.  Prozkoumáme, jak zvládnout anorexii a depresi, začteme se do napínavého románu a zjistíme trochu více o známé zpěvačce Adele.

Děti, pojďte tvořit, pojďte číst!

JasaAkniha

Děti už zase nastoupily do školek a škol a někdy jsou pro ně začátky krušné. Co jim je zpříjemnit nějakou pěknou knížkou? V naší nabídce si můžete vybrat z návodů na tvoření, komiksových příběhů, ale i krásných pohádek pro nejmenší. Ale ani velcí školáci nepřijdou zkrátka – máme pro ně jeden neobvyklý deník!

Knižní tipy pro rodinnou pohodu

rodina

Ke štěstí rodiny přispívá útulný a upravený domov, spokojení rodiče a v neposlední řadě také správná strava. Jak této kombinace docílit? To vám poradí náš dnešní koktejl knižních tipů.

Knižní tipy pro děti na deštivé dny

DetiCtou

Dnes se spolu vypravíme za knížkami, kterými uděláme radost dětem. Přinesou jim zábavu, poučení, klasické pohádky a veselé povídání o zvířátkách z pera Václava Čtvrtka.