Nakladatel: Anagram

Vydáváme knížky od roku 1997. Základní řadou je edice kreativních knih TOPP, které přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Knihy jsou určeny jak dětem, tak i dospělým.

anagramsro.cz


Anagram - Nejnovější knihy

knihaTvořit se dá ze všeho! knihaNejlepší nápady pro děti knihaTvořit se dá ze všeho! knihaVánoční hvězdy z korálků

Anagram - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. května 2016

192_big

Druhý májový týden opět přináší pozvánky na rozmanité akce spojené s knihami a literaturou. A také se uskuteční veletrh Svět knihy, snad nejočekávanější událost všech knihomolů.

Vánoční dárky pro maminky

Titul

Dnešní předvánoční nabídka knih je určena všem maminkám, nastávajícím i dlouholetým, těm, které se po porodu chystají dostat znovu do formy a novou formu si udržet, i těm, které už jsou nejen maminkami, ale i babičkami.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. listopadu 2014

Nenechte si ujít

V pondělí 17. listopadu si připomeneme Den boje za svobodu a demokracii. Na další dny je pro vás připravena pestrou nabídku literárních akcí, stačí si jen vybrat.

Zábavné tvoření pro děti

tvorive-deti-perex

Máte doma šikovné dítě, které rádo tvoří? Nechejte rozvíjet jeho kreativitu! Vybrali jsme pro vás několik novinek, s jejichž pomocí veselé přáníčko pro babičku či vlastní originální razítko nebude problém!

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. listopadu

Nenechte si ujít

Vyměňte procházky v mlze a podzimním nečase za nějakou  z literárních aktivit, s jejichž nabídkou pravidelně přicházíme. Možností je spousta, akce se budou konat na mnoha místech – je tedy z čeho vybírat!