Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Sběratel hvězd 1

náhled obálky
Konec aukce: 1. 10. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 227,- Kč
Vydraženo za:

105,- Kč

Poslední příhoz:Naru

Aukce již byla ukončena!

Sběratel hvězd (Star Collector) je dvoudílná japonská manga o lásce mezi dvěma chlapci, kteří si tu lásku musí obhájit nejenom před svým okolím, ale také sami před sebou. Něžný příběh o dospívání, poznávání sebe sama, objevování sexuality a hledání svého místa ve světě, který nám nemusí vždy dávat smysl, ale hlavně když v něm nejsme sami.

Fynn je kluk, kterého nezajímá vůbec nic. Ale pokud by měl přece jenom vyjmenovat svoje oblíbené činnosti, patřilo by mezi ně chození za školu, kouření a poflakování se po okolí. Tak nějak se v tom „plácá“.
Když přijde čas na změnu – na popud blízkého člověka – Fynn nemá tušení, kde začít ani jak by taková změna měla vypadat. Jenomže pak na jedné ze svých nočních procházek potká zvláštního chlapce s dalekohledem. Jmenuje se Niko a miluje hvězdy, jejichž pozorováním tráví celé hodiny. Ví o nich snad úplně všechno a je to totální nerd, nutno ovšem uznat, že dost roztomilý.
Pro Fynna je každopádně záliba ve hvězdách trochu matoucí a zajímavá zároveň, takže se rozhodne zjistit o ní víc. Nicméně velice brzy přijde na to, že možná není ani tak zaujatý hvězdami jako spíš… Nikem.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Sběratel hvězd 1

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Naru 105 24. 9. v 15:40:05