Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Z předškoláka školákem

náhled obálky
Konec aukce: 16. 2. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 259,- Kč
Vydraženo za:

125,- Kč

Poslední příhoz:stubby

Aukce již byla ukončena!

Máte pochybnosti o tom, zda je vaše dítě dostatečně zralé na vstup do školy? Nevíte, jak mu pomoci s rozvojem rozumových a grafomotorických schopností a dovedností? Tato kniha je věnována nejen rodičům předškolních dětí, ale také všem, kteří s nimi pracují a věnují se jim při přípravě na jejich novou roli školáka.
Kniha nejprve představuje kritéria školní zralosti předškolního dítěte a nabízí seznam otázek, na které by zralé dítě mělo znát odpovědi. Dále se zabývá tím, jaké mohou být důvody k odkladu školní docházky nebo naopak k předčasnému zaškolení. V první části knihy naleznete také ukázkové případy psychologického vyšetření dětí, u kterých byla školní zralost posuzována. Jsou zde uvedeny ukázky jejich kresebného projevu, které tak můžete porovnat s kresbami svého dítěte.
Druhá část knihy přináší na 90 černobílých pracovních listů podněcujících dětskou fantazii, které vám pomohou rozvíjet dítě tak, aby bylo připravené na školu.
• Umí se orientovat v prostoru?
• Pozná rytmus?
• Má početní představy?
• Drží správně tužku?
• Rozpozná, co je malé a co velké?
• Zvládne odlišit figuru od pozadí?
Pracovní listy můžete použít jako pomocný diagnostický nástroj – pokud si vaše dítě poradí se všemi úkoly bez problémů, je velmi pravděpodobné, že je po rozumové a grafomotorické stránce zralé a připravené na vstup do školního světa.

Poštovné 60 Kč.

Přečtěte si více o knize Z předškoláka školákem

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
stubby 125 16. 2. v 19:20:14