Pravidla soutěží v Klubu knihomolů

kostky
V Klubu knihomolů si o knížkách nemusíte jen číst a povídat. Máte možnost vydražit je za velmi pěkné ceny v našich aukcích a také vyhrát v soutěžích. Jakými pravidly se naše soutěže řídí, se dozvíte právě v tomto článku.


V Klubu knihomolů pro vás připravujeme několik typů soutěží, každý z nich má svá vlastní pravidla, v mnohém se ale shodují. Nejdříve tedy dle typu soutěže…

Otázková soutěž

Úkolem soutěžících je odpovědět na soutěžní otázku a pokusit se odhadnout, kolik soutěžních tipů bude do soutěže odesláno. Otázka může být:
anketní – pak nezáleží na tom, kterou odpověď vyberete. V takové soutěži nás zajímá váš názor.
kvízová – vaším úkolem je označit, která z nabízených možností je ta jediná správná
Výhercem se stane ten, kdo odpoví na soutěžní otázku (v případě kvízové otázky musí být vaše odpověď správná), a vloží přesný nebo nejbližší vyšší tip.
Soutěžní tip můžete jednou denně (vyjma dne, kdy se do soutěže zapojíte) libovolně změnit. Na soutěžní stránce také uvidíte, zda byl váš tip již překonán. Sledovat soutěž po odeslání odpovědi na soutěžní otázku se tedy vyplatí.
Navíc jednou denně (v brzkých ranních/nočních hodinách) probíhá kontrola soutěžních tipů. Všem soutěžícím, jejichž tip byl již překonán, bude zasláno emailem upozornění.
V případě shodných tipů rozhoduje čas odeslání prvního tipu, tj. čas, kdy se soutěžící poprvé do soutěže zapojil.

Výběrová soutěž

Soutěžící si jednou denně mohou vybrat z nabízených cen ty, které se jim nejvíce líbí. Po skončení soutěže budou všechny hlasy pro jednotlivé ceny slosovány zvlášť a výherci tak dostanou tu výhru, o kterou projevili svým hlasováním zájem.

Jednou denně nahlédněte na soutěžní stránku a vyberte, která z nabízených cen, by se vám nejvíce líbila. Výběr potenciální výhry můžete v průběhu soutěže měnit – dostanete se tak do slosování o větší počet cen, nebo můžete každý den můžete hlasovat pro stejnou cenu – pak budete mít větší šanci, že ji vyhrajete, než ti, kteří své hlasy rozdělí mezi větší počet cen.

Zvyšte svoji šanci na výhru a hlasujte každý den, kdy soutěž poběží. Do slosování postupují jednotlivé hlasy, zapojíte-li se do soutěže např. 10×, je vaše šance desektrát vyšší!

Ostatní soutěže

Další soutěže budou vyhlášeny vždy formou článku, ve kterém budou uvedena podrobná pravidla. Kromě nich se bude soutěž řídit i obecnými pravidly pro soutěže na těchto stránkách, která najdete na následujících řádcích.

Obecná pravidla soutěží

 • Není-li u soutěže uvedeno jinak, je určena pro registrované členy Klubu knihomolů. Nemáte-li u nás ještě svůj účet, můžete se kdykoli zaregistrovat.
 • Je výslovně zakázáno vytvořit více než jednu registraci na těchto stránkách. Při důvodném podezření na násobnou registraci či jiný podvod může být kterýkoli soutěžící ze soutěže vyloučen.
 • Výhry ze soutěží budou zaslány na adresu uvedenou v registračních údajích v době vyhodnocení soutěže. Výhry jsou zasílány pouze v rámci ČR. Zkontrolujte si proto prosím, zda máte na svém „knihomolím“ profilu uvedenu správnou adresu. Není-li adresa vyplněna (vč. celého jména i příjmení), je soutěžící ze soutěže vyloučen. (Adresa slouží pouze k zaslání výher či vydražených knih, nebude vám zasílána nevyžádaná pošta.) Je-li adresa uvedena chybně či si výherce zásilku nepřevezme a balíček s výhrou se vrátí jako nedoručený/nedoručitelný, nebude již znovu odeslán.
 • Soutěže budou vyhodnoceny do 10 dnů od jejich ukončení.
 • Výhry rozesílají jednotlivá nakladatelství a e-shopy, které výhry do soutěže věnovaly. Za nedoručení či poškození výher při přepravě neručíme.
 • Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Napište nám

Budeme rádi, když nám dáte vědět, že balíček s výhrou v pořádku dorazil, a třeba i připíšete, jak se vám získaná cena líbí.

Máte-li k našim soutěžím jakékoli dotazy či postřehy, napište nám je! … do komentáře pod tento článek nebo na email info@klubknihomolu.cz.

Doporučení:
Share

Pravidla soutěží v Klubu knihomolů - DISKUZE

Počet reakcí: 105
 1. Alla1 napsal:

  Dobrý den, mohu se prosím zeptat, kdy mi dorazí výhra – Kluk v kopačkách?

 2. ava.s napsal:

  Dobrý den, ve čtvrtek 02.03.2023 mi byla doručena kniha Laura H. (děkuji). Byl problém s předáním, ale pán z GSL byl rozumný…na balíku bylo uvedeno jiné příjmení (Havelková)! Nevím jestli byla chyba u Vás nebo ve vydavatelství. V účtu mám příjmení uvedené správně. Bohužel mi do dnešního dne nebyla doručena výhra z ledna 2023 – kniha Víkend plný viny. Nevím, zda ji z vydavatelství odesílali či nikoliv, nebo zda někde neleží např. se špatně uvedeným jménem. Na poště na mé jméno žádný balíček nemám, ověřovala jsem to. Prosím informaci o tom, zda vydavatelství knihu odeslalo či nikoliv. Děkuji.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, chybu v příjmení udělali v nakladatelství, od nás jim šly údaje správné, kopírované z Vašeho účtu.
   Co se týče výhry z Cosmopolis, tak ty rozesílány ještě nebyly, tam to odeslání vždy trvá dlouho. Paní tak totiž obvykle činí jen jednou za měsíc :(, proto mohou nastat dlouhé prodlevy. Bohužel to nijak neovlivníme. Musíte vyrdžet.

 3. hanusl napsal:

  Děkuji za knihu Stará fotografie, která v pátek došla poštou.
  Zdraví hanusl

 4. mikewin mikewin napsal:

  Dobrý den, knížka básniček v pořádku pčišla děkuji –
  Saturn furt nic :(

 5. tetina napsal:

  Dobrý den, neskutečně rychle byla doručena výhra Poslední dny Rabbit Hayesové. Díky moc:)

 6. brouci napsal:

  Děkuji za výhru – Jiří Žáček

 7. hanusl napsal:

  Děkuji za zaslání výhry „NAZDAR VITAMÍNE“. O víkendu se do ní pustím.

Napsat komentář