Nakladatel: Prakul production s.r.o.


Prakul production s.r.o. - Nejnovější knihy

knihaSladké poklady české a moravské kuchyně knihaHvězdy knihaJídlo s.r.o. knihaPražská kuchařka

Prakul production s.r.o. - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. ledna 2020

nenechte_si_ujit

Zima je ideální příležitostí zajít si někam za literaturou. Příští týden můžete vybírat z vícero akcí – koná se například beseda a autogramiáda známého kuchaře Romana Vaňka, autorské čtení Ondřeje Hložka či čtení pro ty nejmenší čtenáře.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. března 2019

nenechte_si_ujit

Je tu opět neděle a s ní i další tipy na zajímavé literární akce. Příští týden můžete například zajít na další LiStOVáNí či na setkání s autory, kterým vyjde během Velkého knižního čtvrtka nová kniha.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. listopadu 2017

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a co nevidět tu máme advent. Pokud jste už začali nakupovat vánoční dárky, určitě navštivte některou z literárních akcí, o kterých vás informujeme, můžete na nich načerpat inspiraci na dárky.

Roman Vaněk představil své Klenoty

Vanek-Klenoty

V předvečer prvního adventního víkendu zavítal do Brna známý kuchař a gastronom Roman Vaněk, aby zde představil svou nejnovější kuchařku. Po dvou kuchařkách s tématikou českých jídel přichází s desítkami receptů na nejlepší evropská jídla.

Připravte si kompletní japonské menu doma!

sushi

Víte, co si představit pod slovy jako nakaochi, uramaki či sriracha? Chtěli byste nahlédnout pod pokličku japonské kuchyně a něco si uvařit? Můžete, je to snadné!