Nakladatel: Multimedia Art

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Anna

Dankova_Anna

Dupot v předsíni a údery na dveře. V otevřených dveřích stál asi dvanáctiletý chlapec s červenou zpocenou tváří, s čepicí, ze které nad čelem visely malé rampouchy zmrzlého sněhu a ledu, a polekaným hlasem ze sebe koktavě vyrazil: „Teta Juřicová umře, jestli k ní hned nepřijdete!“

Josef

Dankova_Josef

Po silnici jde člověk. Visí na něm zaprané hadry, které se dají stěží označit jako košile a kalhoty. Běží, hopká, jde rychlým krokem, chvílemi se hlasitě směje. Nesmírně veselý obrázek. Že by byl tak veselý z cinkání skleněných cingrlátek na ramenou?

Jak pochopit geometrii

Bajtici a geometrie

Další komiks z edice Chytré dítě obsahuje základy geometrie pro školáky. Jeho prostřednictvím si malí čtenáři zábavnou formou osvojí tento často nepopulární školní předmět.  Protože geometrie není jen o rýsování, ale o pochopení.

Objevné cesty za poznáním

vzdelani

I když musíme zůstat doma, nic nám nebrání, abychom se vydali na objevné cesty za poznáním. Díky publikacím plným zajímavých informací a krásných ilustrací budete cestovat do historie, odhalíte taje přírody a začnete mít rádi dokonce i geometrii.

Matematika už není postrach

start-do-matematiky-perex

Může to znít neskutečně, ale i učení matematiky si můžete užít. Jak na to, poradí komiks, který prostřednictvím nové metodiky usnadní proniknutí do tohoto často komplikovaného světa čísel.