Nakladatel: Kristián

Související články

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).

Hity Velkého audioknižního čtvrtku – podzim 2018 II.

Velky audioknizni ctvrtek

Ve čtvrtek 1. listopadu se na pultech knihkupectví objevilo jedenáct hitů podzimní audioknižní sezony. Akce navazuje na Velký knižní čtvrtek a my si teď představíme zbylých pět audioknih nejrůznějších žánrů.

Klasika světové i české tvorby v nové podobě

Tvorba ceskych autoru

Nedáte dopustit na klasiku? Pak se pohodlně usaďte. Dnes vám nabídneme kvalitní českou i zahraniční literaturu, která je prověřena již mnoha tisíci čtenáři. Potěšte svůj zrak i sluch následující pěticí titulů.

Postřižiny střižené do CD účesu

postriziny-cd-uvod

Do atmosféry prvorepublikových dobrých časů, v nichž „se starosti točí hlavně kolem kvality jídla a délky vlasů a sukní“, lze se přenést prostřednictvím právě vydané audioknihy Bohumil Hrabal: Postřižiny.

Bezva čtení na léto

Laska z Parize

Paříž. Historii. Romantiku. Humor. To vše a nejen to dokázala skloubit Alexandra Potter ve svém novém románu, který čtenáře přenese do nejromantičtějšího města světa. Podaří se hlavní hrdince Ruby splnit svá předsevzetí a uspěje v pátrání, kde hlavní roli hraje láska? Láska z Paříže představuje jasnou volbu na letní večery.

Není Hercule jako Herkules, nebo ano?

Herkulovske_ukoly_nahled

Herkules byl bájný Diův potomek, který plnil úkoly, aby se vymanil z kletby. Celkem jich bylo dvanáct. A nebyla by to vládkyně krimižánru, aby neposlala svého hrdinu ve stopách polobožského jmenovce…

Knihománie rozhodně nekončí a nabízí mnoho tipů na vánoční dárek I.

knihománie

Vrchol sezóny má Knihománie už možná za sebou, nabídka titulů, které nám přináší, je však stále aktuální. My vám tyto knihy prostřednictvím dvou článků představíme. Na nákup dárků pro vaše blízké není nikdy pozdě a je rozhodně z čeho vybírat.

Šantaram vychází v novém luxusním vydání

santaram_nahledovy

Utekl z australského vězení do bombajského slumu, stal se členem podsvětí a zúčastnil se jedné z mnoha krvavých epizod rusko-afghánského konfliktu. Hlavní hrdina autobiografického románu Šantaram to v životě vskutku nemá jednoduché…