Nakladatel: Kristián


Kristián - Nejnovější knihy

knihaTemná stránka hledačů světla knihaPětadvacet tisíc dnů vzpomínek (audiokniha) knihaPostřižiny (audiokniha) knihaLáska z Paříže

Kristián - Související články

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).

Hity Velkého audioknižního čtvrtku – podzim 2018 II.

Velky audioknizni ctvrtek

Ve čtvrtek 1. listopadu se na pultech knihkupectví objevilo jedenáct hitů podzimní audioknižní sezony. Akce navazuje na Velký knižní čtvrtek a my si teď představíme zbylých pět audioknih nejrůznějších žánrů.

Klasika světové i české tvorby v nové podobě

Tvorba ceskych autoru

Nedáte dopustit na klasiku? Pak se pohodlně usaďte. Dnes vám nabídneme kvalitní českou i zahraniční literaturu, která je prověřena již mnoha tisíci čtenáři. Potěšte svůj zrak i sluch následující pěticí titulů.

Postřižiny střižené do CD účesu

postriziny-cd-uvod

Do atmosféry prvorepublikových dobrých časů, v nichž „se starosti točí hlavně kolem kvality jídla a délky vlasů a sukní“, lze se přenést prostřednictvím právě vydané audioknihy Bohumil Hrabal: Postřižiny.

Bezva čtení na léto

Laska z Parize

Paříž. Historii. Romantiku. Humor. To vše a nejen to dokázala skloubit Alexandra Potter ve svém novém románu, který čtenáře přenese do nejromantičtějšího města světa. Podaří se hlavní hrdince Ruby splnit svá předsevzetí a uspěje v pátrání, kde hlavní roli hraje láska? Láska z Paříže představuje jasnou volbu na letní večery.