Nakladatel: Bondy

www.bvd-knihy.cz/bondy.html


Bondy - Nejnovější knihy

knihaRozpravy o víně knihaNové zprávy ze cvokhauzu knihaNové zprávy ze cvokhauzu knihaZprávy ze cvokhauzu

Bondy - Související články

Zasoutěžte si o publikaci pro milovníky vína

rozpravy-o-vine-perex

Patříte mezi milovníka vína? Potom jistě dobře víte, že to není pouze radost, ale také trochu věda. Vybrat nejlepší víno, které bude mít tu ideální chuť, může být oříšek, ale publikace Zdenka Červenky vám poslouží jako dobrý rádce.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. října 2021

nenechte_si_ujit

Ani jsme se nenadáli a před námi už je předposlední říjnový týden. Pokud jste si ještě nestihli zajít na nějakou pěknou akci, máme pro vás tipy, jak to napravit. Příští týden se jich totiž koná hned několik, například autorské čtení Kateřiny Dubské či představení knihy Šárky Šiškové.

Krátké texty pro dlouhé chvíle

kratke-texty-nahled

Oblíbené verše Jiřího Žáčka v novém vydání, svižné fejetony probírající tabuizovaná témata české politiky nebo cestopisné povídky o životě v divokých horách – knihy, které vám představujeme v dnešních tipech, spolehlivě ukrátí každou dlouhou chvíli!

Zahrajte si o povídání o světě piva

pivar-a-blondyna-perex

Jak to dopadne, když si o pivu povídá blondýna a rocker? Budete překvapeni, ale z takového rozhovoru laika a pivaře s obsáhlými znalostmi může vzniknout zajímavé čtení. Pokud se chcete něco přiučit, tato kniha nabízí jedinečnou příležitost.

Zahrajte si o sto povídek z doby covidové

dekameron-2020-perex

Když ve 14. století řádila ve Florencii morová epidemie, sepsal Giovanni Boccaccio svůj slavný Dekameron. Nyní se svět potýká s jinou pandemií, ale i během ní vzniklo dílo podobně mimořádné.