Nakladatel: Baronet

Související články

Červená knihovna

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Dnešní knižní tipy cílí především na ženy. Patříte mezi milovnice rodinných, láskyplných, dojemných, dramatických i humorných příběhů? Pak tady určitě najdete to své.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. dubna

nenechte_si_ujit

Ani poslední dubnový týden nebude výjimkou a opět nabídne všem knihomolům plno zábavy. Napříč naší zemí se koná mnoho akcí zaměřených na svět literatury a knih. Nenechte si je ani vy ujít, rozhodně je o co stát.

Zasoutěžte si o sci-fi knihu z planety LV-426

vetrelec-peklo-perex

Pokud patříte mezi fanoušky knih a filmů sci-fi, jméno Ellen Ripleyová jistě dobře znáte. Tato důstojnice momentálně cestuje v hyperspánku vesmírem ve svém záchranném modulu, ale zdá se, že se jí konečně dostane záchrany.

Získejte závěrečný díl nové erotické trilogie

Rozpaleny-perex

Hlavní hrdinka Cat se konečně rozhodla, že získá muže svých snů. Nehledá u něj však lásku a porozumění, ale naopak touží pouze po vzrušení a nových erotických dobrodružstvích. A právě Cole vypadá jako muž, který by jí mohl její přání splnit.

Získejte případ vraždy z viktoriánského Londýna

Zahrada-lzi-perex

Jestliže patříte mezi milovníky historických kriminálních příběhů, bude se vám kniha Amandy Quick jistě líbit. Děj se totiž odehrává v Londýně viktoriánské doby, v jehož spletitých uličkách se pod mlžným oparem skrývá nebezpečný vrah.

Víkendové čtení pod peřinu

postel

Víkendový plán se rozpouští v prvních kapkách deště. Jediné, co člověka při pohledu ven napadá, je myšlenka na teplou deku. Pro tento den se hodí zásoba knih, které zpříjemní lenošení. Ty následující jsou o lásce, setkáních, ale také o vině a výčitkách. A opět o lásce, která může i ničit.

Military čtení pro muže

military

Jaká tajemství by mohla obestírat Winstona Churchilla? Jak se vyvíjela naše zahraniční politika od konce 1. světové války? Odpovědi naleznete v dnešních tipech, které se nesou v duchu vojenství a dají vám nahlédnout do minulosti evropských zemí.

Romantické série na víkend

rose

Blížící se podzimní dny přímo vybízejí k tomu zapálit oheň v krbu, uvařit hrnek voňavého čaje a oddat se romantickým představám. Pojďte se s námi začíst do některého z nových příběhů o milostných vzplanutích. Přenesete se na jiný konec světa a uvěříte, že má smysl o svou lásku usilovat bez ohledu na překážky, které může život přinést do cesty.

Sci-fi – svět pohádek pro dospělé

magic-book-1204250-m

Příznivců sci-fi žánru neustále přibývá. Se stoupající oblibou se na trhu objevují i nové a nové knihy. Dnes pro vás máme několik tipů, které vám pomohou s výběrem v tomto rozmanitém žánru.

Zamilujte se v knihách

zamilovane.knihy.obalka

Láska, sex, touha, zakázané ovoce nebo jen přátelství? Dnes vám představujeme knihy, které jsou doslova nabité vším, po čem ženy touží… Přečtěte si dnešní tipy a vyberte si!