Nakladatel: Baronet

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem vydává kolem 100 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 1800 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví, avšak vydává knížky ze všech žánrových oblastí - od historického románu přes science fiction a fantasy až po militaria, detektivky i literaturu faktu. Tak, aby si v jeho edičním plánu mohl každý čtenář vybrat svou knihu.

Kromě vydávání světově proslulých autorů se nakladatelství snaží zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční cyklus Pravá krev autorky Charlaine Harris nebo romány J. R. Ward, tak i zajímavá díla, jež jsou méně na očích veřejnosti. Například nově nalezené rukopisy věhlasného Alexandra Dumase Rytíř de Sainte-Hermine a Rudá sfinga, vzpomínky maršála Erwina Rommela, nejslavnější knihu o pilotování O umění létat W. Langewiescheho, knihy o fotbalu (Góly nepadají náhodou), lékařství či přírodních vědách. Mezi nejoblíbenější patří válečné vzpomínky německých a sovětských účastníků 2. světové války.

Mezi kmenové autory nakladatelství patří mimo jiné James Herriot, , v žánru SF pak Arthur C. Clarke, , Frank Herbert, Ray Bradbury, Kevin J. Anderson, v oblasti romantického a historického čtení Jude Deveraux, Bertrice Small, Amanda Quick, Barbara Cartland, Catherine Coulter či Jean Plaidy. Z českých autorů jsou nakladatelství věrni MUDr. Jan Cimický a Benjamin Kuras.

Nakladatelství se rovněž snaží vydávat knihy nových, v zahraničí oblíbených autorů – např. Christophera Buehlmana, Jane Fallon, Jennifer Hillier, Elin Hilderbrand či Johna Verdona.

baronet.cz/


Baronet - Nejnovější knihy

knihaNesnáším tě knihaMister knihaStephen King – Čtyřicet let hrůzy knihaBlanický rytíř

Baronet - Související články

Svatební šaty

Nesnasim-te

Jak má člověk i nadále věřit v lásku, když má zlomené srdce?

Červená knihovna

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Dnešní knižní tipy cílí především na ženy. Patříte mezi milovnice rodinných, láskyplných, dojemných, dramatických i humorných příběhů? Pak tady určitě najdete to své.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. dubna

nenechte_si_ujit

Ani poslední dubnový týden nebude výjimkou a opět nabídne všem knihomolům plno zábavy. Napříč naší zemí se koná mnoho akcí zaměřených na svět literatury a knih. Nenechte si je ani vy ujít, rozhodně je o co stát.

Zasoutěžte si o sci-fi knihu z planety LV-426

vetrelec-peklo-perex

Pokud patříte mezi fanoušky knih a filmů sci-fi, jméno Ellen Ripleyová jistě dobře znáte. Tato důstojnice momentálně cestuje v hyperspánku vesmírem ve svém záchranném modulu, ale zdá se, že se jí konečně dostane záchrany.

Získejte závěrečný díl nové erotické trilogie

Rozpaleny-perex

Hlavní hrdinka Cat se konečně rozhodla, že získá muže svých snů. Nehledá u něj však lásku a porozumění, ale naopak touží pouze po vzrušení a nových erotických dobrodružstvích. A právě Cole vypadá jako muž, který by jí mohl její přání splnit.