Nakladatel: Alferia

Související články

Inspirace na cestě za šťastným životem

osobnirozvoj

Chcete být v životě šťastní? Pokud ano, nenechte si ujít páteční knižní tipy. Představíme vám několik knih, ze kterých načerpáte inspiraci na šťastný život. Zbavíte se svých strachů, srovnáte si priority a také se naučíte druhým omluvit.

Jak porozumět sám sobě

mezilidske-vztahy

Dnešní tipy ukrývají několik knih pro dospívající. Objasní jim některá z tabuizovaných témat, pomohou jim vyznat se sami v sobě a rozhodovat se tak, aby rozum a city zůstaly v rovnováze. Zkrátka díky následujícím třem knihám se budou cítit v pohodě!

Marie (Máří) Magdalena

Kniha_Odhaleni_Marie_Magdaleny

Máří Magdalena byla dlouho církví očerňována. Proto vás nejspíš nepřekvapí, že Mariino evangelium mělo být zničeno a navždy zapomenuto. Před několika desítkami let však bylo znovu nalezeno. A nyní se mu ve své knize podrobně věnuje Meggan Watterson.

Duchovní kořeny a moudrost staletí

duchovno

Páteční knižní tipy se nesou v duchu poznání, moudrosti a spirituality. Nejprve se seznámíte se staroegyptskými bohy a faraony. Pak poznáte keltskou kulturu a také dějiny pohanské Evropy. Na závěr se zaměříte na svou duši.

Země, země…

zeme_ukazka

Zemi máme jen jednu. Proto je důležité naučit se žít s ní v harmonii tak, abychom si byli vzájemně prospěšní. Představíme vám, jak k této harmonii člověka se Zemí přistupuje stará východní filozofie. Poté vás zavedeme do fascinujícího světa rostlin, který je mnohem komplexnější, než se může zdát.

Jak na zdraví těla, duše i ducha

tipy meditace uvod(1)

Většina z nás už moc dobře ví, že péči je třeba věnovat nejenom tělu, ale i duši, v ideálním případě ruku v ruce. Jak ale správně pečovat o svoji duši a celkové duševní zdraví? Pomoci vám s tím může dnešních pět knih, které jsme pro vás vybrali.

Jak zůstat zdravý

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Dnes vám představíme pár tipů z literatury o zdraví a životním stylu. Pojďte zjistit, kam až sahají možnosti lidského těla. Naučte se, jak se efektivně vyhnout nadbytku cukru a jak žít kvalitněji. Na závěr si přečtěte o tom, že stárnutí je vlastně prima životní období!

Dech = duch

tipy-dech-duch

Nový rok, nové já – kolikrát jste si tuto větu řekli? V dnešních tipech vás naučíme, jak správným dechem a koncentrací uklidnit mysl, zmírnit stres nebo posílit imunitu. A jak v tomto nastavení pokračovat dál: například jógovou terapií.

Uzdravené vztahy – k sobě, svému tělu i k druhým lidem

tipy-vztahy-nahled

Dnešní tipy vás seznámí s cennými rádci, s jejichž pomocí si vytvoříte pozitivní vztah k vlastnímu já, k partnerovi i širšímu okolí. Zjistíte, jak se zbavit určitých erotických potíží nebo jak by se ve 21. století mohlo nahlížet na otcovství.

Jak si poradit v současném světě

463984_around_the_world_2

V posledních letech se občas zdá, že se nám svět rozpadá pod rukama. Knihy, které dnes představíme, vysvětlují nejen, proč tomu tak je, ale nabízí také rady, jak si zachovat klidnou mysl i vidinu lepší budoucnosti.