Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaCesta osvobození knihaPřináležení knihaŠtěstí knihaJak k nám tělo promlouvá

Alferia - Související články

Naučte se být v pohodě

Tak takhle ne_Cesta osvobozeni

Dnešní knižní tipy jsou zaměřené na psychologii a duchovní literaturu. Následující knihy vám pomohou čelit složitým situacím během jednání s nepříjemnými lidmi a naučí vás relaxovat.

Jak najít cestu ke kořenům

Prinalezeni-perex

Proč tu vlastně jsme? Odkud pocházíme? Kde je naše místo? Někteří si tyto i další podobné otázky často pokládají. Pomoci s nalezením odpovědí by jim mohla paní Toko-pa Turner, která v knize Přináležení radí, jak najít sám sebe a své místo ve světě.

Za vysvědčení – knihu!

leto

Vysvědčení klepe na dveře a s ním přicházejí prázdniny a léto. A ať už to budou samé jedničky či ne, snaha se cení. Ideální odměnu představují knihy, které pobaví jak menší, tak i větší čtenáře. 

Inspirace do kuchyně i do života

Inspirace-do-kuchyne-i-do-zivota

V dnešních knižních tipech vám nabízíme recepty nejen na chutná a zajímavá jídla, ale rovněž návody na nalezení štěstí, kvalitnější žití a osvěžující alternativy, jimiž se můžete obohatit. Neváhejte a nechte se inspirovat!

Objevte tajemství psychosomatiky

Jak k nam telo promlouva

Šárka Vávrová stvořila metodu Psychologie štěstí a rozhodla se prostřednictvím své knihy poradit všem, kteří trpí zrychlenou moderní dobou. Najdou v ní rady, jak odhalit problémy, vyřešit starosti a opět se cítit zdravě a dobře.