Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaDivoké kvašené nápoje knihaSvět nenásilí knihaOfélie podruhé knihaOnko jóga

Alferia - Související články

Jak si poradit v současném světě

463984_around_the_world_2

V posledních letech se občas zdá, že se nám svět rozpadá pod rukama. Knihy, které dnes představíme, vysvětlují nejen, proč tomu tak je, ale nabízí také rady, jak si zachovat klidnou mysl i vidinu lepší budoucnosti.

Různé terapie pro lepší život

ruzne-terapie-pro-lepsi-zivot

Máte problémy s ovládáním vzteku? Nebo s utrápenou duší? Anebo jen máte doma dospívající dívku a nevíte si rady? Pak zbystřete, protože dnes se zaměříme na všechno uvedené a pomůžeme vám tak zlepšit život.

Rozhovor s Kamilou Bolfovou

Bolfova_rozhovor_cover

Dnes si budeme povídat s Kamilou Bolfovou, autorkou neobvyklé knihy Kdyby lidi byli stromy, kterou vydalo nakladatelství Grada pod značkou Alferia.

Jak čelit životním výzvám

tipy-vztahy-nahled

Dnešní tipy vám pomohou postavit se náročným životním výzvám, jako jsou nejrůznější druhy krizí (např. blackout či epidemie), drsné podmínky v divočině nebo souboj s vážnou nemocí.

Jak se neztratit sám v sobě

lide_v_napjatych_zivotnich_situacich

V dnešních knižních tipech naleznete hned tři knihy, které vám pomohou nahlédnout do vašeho nitra. Díky nim se vám podaří čelit skryté depresi, objevit vlastní identitu a probudit své srdce i mysl tak, abyste nalezli cestu k duševní pohodě.