Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaKincugi knihaTajemství krásy Korejek knihaCesta osvobození knihaPřináležení

Alferia - Související články

Do nového roku plní inspirace

Silvestr - Firework

Vykročte do nového roku s pořádnou dávkou inspirativních postřehů a užitečných rad díky našim báječným tipům pro uspokojivější a zdravější způsob života.

Knižní chvilka pro ženy

knihy-pro-zeny

Vánoční svátky by měly být příslibem klidu a míru. Pokud hledáte dárek na poslední chvíli nebo si jen chcete užít chvilku pro sebe, sáhněte po románech a knižních rádcích – mají potenciál zaujmout snad každou ženu.

Naučte se být v pohodě

Tak takhle ne_Cesta osvobozeni

Dnešní knižní tipy jsou zaměřené na psychologii a duchovní literaturu. Následující knihy vám pomohou čelit složitým situacím během jednání s nepříjemnými lidmi a naučí vás relaxovat.

Jak najít cestu ke kořenům

Prinalezeni-perex

Proč tu vlastně jsme? Odkud pocházíme? Kde je naše místo? Někteří si tyto i další podobné otázky často pokládají. Pomoci s nalezením odpovědí by jim mohla paní Toko-pa Turner, která v knize Přináležení radí, jak najít sám sebe a své místo ve světě.

Za vysvědčení – knihu!

leto

Vysvědčení klepe na dveře a s ním přicházejí prázdniny a léto. A ať už to budou samé jedničky či ne, snaha se cení. Ideální odměnu představují knihy, které pobaví jak menší, tak i větší čtenáře.