Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaRobin knihaManuál na šťastný život knihaBarefoot: žij naboso! knihaRadost z chůze

Alferia - Související články

Čtení na cesty

cestovani

Ani jsme se nenadáli a máme tu léto. K němu neodmyslitelně patří dovolená a k ní zase dobrá knížka. Proto vám dnes přinášíme tipy na čtení, se kterými se naladíte na tu správnou cestovatelskou notu. Pohodlně se usaďte, vyrážíme.

Rady pro šťastnější život

happy

Existuje celá řada receptů na šťastný život. A žádný z nich není univerzální. Na každého z nás funguje něco jiného. To ale neznamená, že bychom se měli vzdát cesty za hledáním toho našeho. Třeba jej najdete v jedné z knih, které si dnes představujeme!

S dětmi do přírody

Priroda

V přírodě si můžete užít plno legrace a zároveň zjistit více o světě, který vás obklopuje. Díky knižním průvodcům poznáte, jak bydlí zvířátka, vyzkoušíte tipy na zábavu pod širým nebem a seznámíte se blíže se stromy. Nudit se rozhodně nebudete!

Pohybem za dobrou náladou

chuze-beh-uvod

Pohybem ku zdraví. Tak by se dala shrnout myšlenka knih, které si dnes představíme. Ať už chcete jako žena získat komplexní příručku k běhání, nebo jste fascinováni chůzí a chtěli byste si přečíst o jejím významu pro člověka a jejích účincích, dnešní knihy jsou tu pro vás.

Pojďme přírodě a zdravému životnímu stylu naproti

zdravi

V současné době si mnoho z nás znovu hledá cestu k přírodě. Dnešní tipy se vám tak mohou opravdu hodit. Představíme vám knihy, které přibližují jak přírodu, tak i zdravý životní styl, témata, která jdou neodmyslitelně ruku v ruce.