Nakladatel: Alferia

www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaMatky, synové a milenky knihaPřijměte své vnitřní dítě knihaBez bahna lotos nevykvete knihaJak rychle porozumět druhým

Alferia - Související články

Umění transformovat utrpení

Bez bahna lotos nevykvete

Malá učebnice bytí v přítomnosti – tak by šla definovat kniha buddhistického mnicha, který je zároveň nositelem Nobelovy ceny míru. Získejte díky návodu tolik potřebnou energii, kterou vyžaduje každodenní život.

Poznejte sami sebe

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Žádný univerzální recept na štěstí neexistuje. Známe však způsoby, jak jít štěstí alespoň trochu naproti. Možná tím nejlepším z nich je zamyslet se, kdo vlastně my sami jsme. Sebepoznání však není jednoduchá věc – pomocnou ruku nám dnes naštěstí podají hned čtyři různé knihy.

Knižní potrava pro mozek

vzdelani

Dnes nabídneme publikace plné náročných i oddechovějších témat těm, kteří se rádi vzdělávají. Čeká vás pojednání o demokracii, historických účesech, náboženství, utváření světa, kanibalismu a mnoha dalších tématech. Stačí si jen vybrat.

Mezilidské vztahy a jak je zlepšit

tipy_vztahy-ovlivnene-okolnostmi

Není vždy snadné udržovat vřelé vztahy s nadřízenými, příbuznými či přáteli. S nasloucháním a překonáním komunikačních bariér vám pomohou naše dnešní tipy. Zároveň vám ukážou, jak se těšit z obyčejných věcí a jak mít rád sám sebe.

Knihy radí

knihy-ilustracni

Každý si někdy neví s něčím rady, ale ne vždy se má na koho obrátit. Co s tím? Zkuste knihy! Ty dokážou poradit skoro s čímkoli. Jak se vyrovnat s všeobecnou digitalizací, zbavit se nespavosti či jak lépe porozumět vlastním pocitům – na toto všechno v dnešních tipech můžete najít odpověď.