Nakladatel: Alferia

www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaJak rychle porozumět druhým knihaLži století 2 knihaTady a teď knihaNěkdy krásná, jindy moudrá

Alferia - Související články

Mezilidské vztahy a jak je zlepšit

tipy_vztahy-ovlivnene-okolnostmi

Není vždy snadné udržovat vřelé vztahy s nadřízenými, příbuznými či přáteli. S nasloucháním a překonáním komunikačních bariér vám pomohou naše dnešní tipy. Zároveň vám ukážou, jak se těšit z obyčejných věcí a jak mít rád sám sebe.

Knihy radí

knihy-ilustracni

Každý si někdy neví s něčím rady, ale ne vždy se má na koho obrátit. Co s tím? Zkuste knihy! Ty dokážou poradit skoro s čímkoli. Jak se vyrovnat s všeobecnou digitalizací, zbavit se nespavosti či jak lépe porozumět vlastním pocitům – na toto všechno v dnešních tipech můžete najít odpověď.

Tajemství žen

Nekdy krasna jindy moudra

Kniha Markéty Rakové pomůže ženám odhalit jejich silné stránky a ženskost, zatímco mužům umožní odkrýt tajemství žen a hlavně – pochopit je. Dozvíte se i mnoho praktických rad pro život.

Motivujte se k lepšímu životu a úspěchům

Dreaming of a better life

Jak používat moderní technologie bez toho, aniž by nás ovládly? Jak se stát úspěšným obchodníkem? Jak si v dnešním stresuplném světě zachovat pozitivní myšlení? Jak napsat román? Na všechny tyto otázky vám nabízí odpovědi knihy, které si dnes představíme.

Tipy na lepší život nejen pro ženy

Tipy_Kdyz pisi zeny

Dnešní tipy vás naučí jednat s lidmi a být lepšími rodiči, pomohou vám získat sebevědomí a štěstí a vašim dětem zase rozvíjet empatii. Zametou s nahromaděnými věcmi a také poradí v manželství. Neváhejte a rozšiřte si obzory!