Nakladatel: Alferia

www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaPřináležení knihaŠtěstí knihaJak k nám tělo promlouvá knihaDo přírody

Alferia - Související články

Jak najít cestu ke kořenům

Prinalezeni-perex

Proč tu vlastně jsme? Odkud pocházíme? Kde je naše místo? Někteří si tyto i další podobné otázky často pokládají. Pomoci s nalezením odpovědí by jim mohla paní Toko-pa Turner, která v knize Přináležení radí, jak najít sám sebe a své místo ve světě.

Za vysvědčení – knihu!

leto

Vysvědčení klepe na dveře a s ním přicházejí prázdniny a léto. A ať už to budou samé jedničky či ne, snaha se cení. Ideální odměnu představují knihy, které pobaví jak menší, tak i větší čtenáře. 

Inspirace do kuchyně i do života

Inspirace-do-kuchyne-i-do-zivota

V dnešních knižních tipech vám nabízíme recepty nejen na chutná a zajímavá jídla, ale rovněž návody na nalezení štěstí, kvalitnější žití a osvěžující alternativy, jimiž se můžete obohatit. Neváhejte a nechte se inspirovat!

Objevte tajemství psychosomatiky

Jak k nam telo promlouva

Šárka Vávrová stvořila metodu Psychologie štěstí a rozhodla se prostřednictvím své knihy poradit všem, kteří trpí zrychlenou moderní dobou. Najdou v ní rady, jak odhalit problémy, vyřešit starosti a opět se cítit zdravě a dobře.

Nenechte si ujít v týdnu od 27. května do 2. června 2019

nenechte_si_ujit

Čas běží jako voda a máme před sebou poslední květnový týden. Pokud jde o literární akce, příští týden se jich opět koná mnoho. Můžete například zajít na křest knihy Markéty Harasimové či na besedu o nové knize Timothy Snydera.