Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaSrdce a Hlava knihaČas na výpověď knihaSrdce a Hlava knihaŠťastné dny

Alferia - Související články

Psychologie pro děti

tipy-duben

V dnešních knižních tipech si představíme dvě knihy, které ocení rodiče, pedagogičtí pracovníci i děti. Podíváme se totiž na to, jak dětem pomoci vybudovat psychickou odolnost a vyrovnat se s nepříjemnými pocity, jako jsou strach či smutek.

Zadáno pro ženy

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Dnes si na své přijdou ženy: představíme vám pět knih různých žánrů. Nejprve se podíváme na populárně-naučnou literaturu, díky které se zlepšíte v kreslení, v péči o sebe a uděláte změny v pracovním životě. A těšit se samozřejmě můžete i na beletrii!

Inspirace na cestě za šťastným životem

osobnirozvoj

Chcete být v životě šťastní? Pokud ano, nenechte si ujít páteční knižní tipy. Představíme vám několik knih, ze kterých načerpáte inspiraci na šťastný život. Zbavíte se svých strachů, srovnáte si priority a také se naučíte druhým omluvit.

Jak porozumět sám sobě

mezilidske-vztahy

Dnešní tipy ukrývají několik knih pro dospívající. Objasní jim některá z tabuizovaných témat, pomohou jim vyznat se sami v sobě a rozhodovat se tak, aby rozum a city zůstaly v rovnováze. Zkrátka díky následujícím třem knihám se budou cítit v pohodě!

Marie (Máří) Magdalena

Kniha_Odhaleni_Marie_Magdaleny

Máří Magdalena byla dlouho církví očerňována. Proto vás nejspíš nepřekvapí, že Mariino evangelium mělo být zničeno a navždy zapomenuto. Před několika desítkami let však bylo znovu nalezeno. A nyní se mu ve své knize podrobně věnuje Meggan Watterson.