Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaO věrnosti knihaCo děláte se svým životem? knihaZbavte se stresu pomocí všímavosti knihaSíla přírodní fermentace

Alferia - Související články

Smysl života, sebepoznání a štěstí

Co delate se svym zivotem_uvodni

Jak porozumět životu a dojít štěstí? Žádné návody nás nenaučí umění žít. O to se musíme přičinit jen my sami. Ale možná nám odpovědi pomůže nalézt nová kniha myslitele Džiddú Krišnamúrtiho.

Poraďte si v kuchyni

zdrave-jidlo

První měsíc roku bývá často ve znamení předsevzetí. Ty se velice často týkají stravování. Představíme vám proto hned několik knih, které vám poradí, jak si vařit zdravěji a kvalitněji. Uvidíte, že se stanou ve vaší kuchyni cennými pomocníky.

A co nový životní styl?

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Odstartujte nový rok s novým životním stylem! Naše knižní tipy vás přimějí podívat se na svět jinýma očima, osvobodí ve vás Jamese Bonda, pomohou vám čelit problémům dnešní doby a poskytnou špetku japonské moudrosti.

Inspirace do dílny i kuchyně

doma-kutil

Říká se, že Vánoce jsou časem zastavení se a klidu domova. Letos však už máme asi všichni svých domovů plné zuby. Tím spíš se ale podívejme na pět knih, které mají potenciál udělat z našich příbytků opět krásné a zdravé místo poskytující vytoužený odpočinek.

Jak na to?

Jak-na-to-perex

Dnešní knižní tipy budou, jak již nadpis naznačuje, tituly návodné. Zaměříme se na nástrahy vnějšího i digitálního světa, ochranu dětí, ale i zábavu s nimi, veganské stravování a v neposlední řadě také nahlédneme do svého nitra.