Nakladatel: Alferia

www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaJak k nám tělo promlouvá knihaMatky, synové a milenky knihaPřijměte své vnitřní dítě knihaBez bahna lotos nevykvete

Alferia - Související články

Objevte tajemství psychosomatiky

Jak k nam telo promlouva

Šárka Vávrová stvořila metodu Psychologie štěstí a rozhodla se prostřednictvím své knihy poradit všem, kteří trpí zrychlenou moderní dobou. Najdou v ní rady, jak odhalit problémy, vyřešit starosti a opět se cítit zdravě a dobře.

Nenechte si ujít v týdnu od 27. května do 2. června 2019

nenechte_si_ujit

Čas běží jako voda a máme před sebou poslední květnový týden. Pokud jde o literární akce, příští týden se jich opět koná mnoho. Můžete například zajít na křest knihy Markéty Harasimové či na besedu o nové knize Timothy Snydera.

Jak vztah s matkou ovlivňuje další vztahy

Gurian_Matky synove a milenky

Vztah s matkou hraje v životě muže zásadní roli – ovlivňuje všechny jeho další vztahy v životě. Někdy to však není zřejmé na první pohled. Kniha Michaela Guriana pomáhá nejen mužům, ale i jejich matkám a partnerkám uvědomit si některé důležité věci.

Umění transformovat utrpení

Bez bahna lotos nevykvete

Malá učebnice bytí v přítomnosti – tak by šla definovat kniha buddhistického mnicha, který je zároveň nositelem Nobelovy ceny míru. Získejte díky návodu tolik potřebnou energii, kterou vyžaduje každodenní život.

Poznejte sami sebe

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Žádný univerzální recept na štěstí neexistuje. Známe však způsoby, jak jít štěstí alespoň trochu naproti. Možná tím nejlepším z nich je zamyslet se, kdo vlastně my sami jsme. Sebepoznání však není jednoduchá věc – pomocnou ruku nám dnes naštěstí podají hned čtyři různé knihy.