Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaUmění fermentace I. knihaPolibek kobry knihaJak přírodně na candidu knihaSlow fashion

Alferia - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. listopadu 2021

nenechte_si_ujit

Listopad se chýlí ke konci a pomalu se blíží adventní čas. Pokud vás vánoční shon zatím nepohltil, určitě oceníte další nabídku literárních akcí na příští týden. Koná se například setkání s autorem trilogie Trujkunt, online kongres o Dětské knize či beseda s cukrářem Josefem Maršálkem.

Cesty – světem, dějinami, do hlubin duše

cesty-nahled

Toto pondělí vás zveme na cestu za vlastním poznáním i za moudrostmi našich předků. Z čeho pramení naše vnitřní síla? Co se s námi stane po smrti? A jak asi dopadneme, jestliže se nepoučíme z tragických osudů dávno ztracených civilizací?

Inspirace z přírody – ohleduplně a moudře k našemu tělu

lecive-byliny-nahled

I v moderní době se vyplatí důvěřovat léčivým bylinkám a přírodní medicíně. Čtyři zajímavé tituly, které vám představíme v dnešních tipech, vás naučí, jak některé bolístky a nemoci vyléčit doma a přírodně a jak si správnou výživou dopomoci k lepšímu zdraví.

Inspirace pro volný čas

hobbies-kutilstvi

V posledním roce jsme všichni trávili více času v domácím prostředí a hledali tak nové inspirace, jak zahnat nudu. Někteří zvelebovali své okolí, jiní se věnovali ručním pracím a další zase rozvíjeli vlastní kreativitu. Ať tak či tak, v dnešních tipech si tu „svoji“ knihu najde téměř každý.

Psychologie na každý den

psychologie-tipy-nahled

Zajímáte se o partnerské vztahy? Dojímají vás příběhy zvířecích párů, které jsou si věrné často až za hrob? Nebo byste si rádi přečetli o tom, proč je smutek naprosto zdravou součástí života? Pak si v dnešních tipech určitě vyberete.