Nakladatel: Alferia

Knihy, které vám změní život. Soustředíme se na témata zdravého a vědomého životního stylu.

Můžete si přečíst o mindfulness a sebepoznání i přírodní medicíně a holistickém přístupu.
Věříme v osobní zodpovědnost, ať při péči o domácnost, ve vztazích nebo v přístupu k společnosti a k planetě. Chystáme pro vás knihy na témata jako digitální detox, život v přítomnosti, minimalismus, recyklace, psychosomatika, jóga, východní filosofie, populární psychologie, zdravá výživa, přírodní kosmetika, domácnost bez odpadu, sebeléčení, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Alferia vznikla v roce 2015 jako značka Nakladatelského domu Grada specializovaná na non‑fiction v oblasti životního stylu. Od roku 2018 přichází s jednotnější vizí.

https://www.alferia.cz/


Alferia - Nejnovější knihy

knihaPutování vesmírem knihaPůda, duše, společnost knihaZen a umění zachránit planetu knihaŠvédské umění dobrého stárnutí

Alferia - Související články

Duchovní kořeny a moudrost staletí

duchovno

Páteční knižní tipy se nesou v duchu poznání, moudrosti a spirituality. Nejprve se seznámíte se staroegyptskými bohy a faraony. Pak poznáte keltskou kulturu a také dějiny pohanské Evropy. Na závěr se zaměříte na svou duši.

Země, země…

zeme_ukazka

Zemi máme jen jednu. Proto je důležité naučit se žít s ní v harmonii tak, abychom si byli vzájemně prospěšní. Představíme vám, jak k této harmonii člověka se Zemí přistupuje stará východní filozofie. Poté vás zavedeme do fascinujícího světa rostlin, který je mnohem komplexnější, než se může zdát.

Jak na zdraví těla, duše i ducha

tipy meditace uvod(1)

Většina z nás už moc dobře ví, že péči je třeba věnovat nejenom tělu, ale i duši, v ideálním případě ruku v ruce. Jak ale správně pečovat o svoji duši a celkové duševní zdraví? Pomoci vám s tím může dnešních pět knih, které jsme pro vás vybrali.

Jak zůstat zdravý

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Dnes vám představíme pár tipů z literatury o zdraví a životním stylu. Pojďte zjistit, kam až sahají možnosti lidského těla. Naučte se, jak se efektivně vyhnout nadbytku cukru a jak žít kvalitněji. Na závěr si přečtěte o tom, že stárnutí je vlastně prima životní období!

Dech = duch

tipy-dech-duch

Nový rok, nové já – kolikrát jste si tuto větu řekli? V dnešních tipech vás naučíme, jak správným dechem a koncentrací uklidnit mysl, zmírnit stres nebo posílit imunitu. A jak v tomto nastavení pokračovat dál: například jógovou terapií.