Zahrajte si o poslední bitvu s Babylonem

3D space scene
Emmett Atwater si na začátku myslel, že vesmírnou misí na planetu Eden získá slávu a bohatství, nyní však doufá hlavně v to, že se mu spolu s ostatními z týmu Genesis podaří vůbec vrátit domů. Jenže úniková cesta je zničena. Najde se jiná možnost?

Zvítězit jednou provždy

Emmett se spolu s ostatními členy týmu Genesis zoufale snaží vrátit domů a získat slibovanou odměnu. Spojí se přitom s Imago, jejichž město leží po útoku Babylonu v troskách. To však bylo součástí plánu, neboť jednu věc Babylon netuší. Zdejší svět se chýlí ke svému konci. Oba měsíce Edenu spějí ke srážce, jíž už nelze zabránit. Imago zbudovali tajná odpaliště a rozhodli se vylákat Babylon na svou planetu, odsouzenou k zániku. Dokonalý plán, jenže cesta k úniku týmu Genesis je zničená.

Skupina se musí rozdělit, aby v nehostinných oblastech přežila a dorazila k novému odpališti. Obě strany se snaží získat výhodu a boj se nevyhnutelně přesouvá zpět do vesmíru, kde se Emmett se svými přáteli a novými spojenci bude muset s Babylonem utkat v poslední bitvě o kontrolu nad loděmi. Pokud v ní zvítězí, pak v této neférové hře mohou jednou provždy vyhrát. Pro Imago, jejichž svět končí katastrofou, je to jediná šance na přežití.

 

Nyxia povstává

Autor: Scott Reintgen

Vydalo: značka King Cool
Překlad: Jolana Navrátilová
Počet stran: 368
Vazba: pevná
Vydáno: 3/2020
ISBN: 978-80-7585-065-2

Přečtěte si více o knize Nyxia povstává, kterou do soutěže věnovala značka King Cool patřící pod společnost Knihy Dobrovský.

Značka KING COOL přináší nejlepší čtení pro mladé dospělé, které znáte jako young adult. Můžete se těšit na nejkrásnější příběhy s nádechem fantastiky či výpravy do dalekých galaxií s hrdiny úžasných sci-fi eposů. Nebojíme se romance, která nenechá ani jedno oko suché a příběhů plných přátelství, až do skonání světa.

Společnost Knihy Dobrovský je rodinná firma, která se od jednoho stolku s knihami rozrostla na 32 prodejen po celé republice, ve kterých během roku pořádají desítky akcí pro všechny, kteří mají slabost pro dobré příběhy – autorská čtení, besedu nebo autogramiády. K tomu je pohání přes 1 milion spokojených zákazníků, kteří udělali radost sobě nebo někomu blízkému.

 

O autorovi

scott-reintgenAmerický spisovatel Scott Reintgen vyrůstal v Severní Karolíně mezi 14 bratranci. Odjakživa byl velkým snílkem, a tak není divu, že se s nadšením zhostil role rodinného vypravěče. Užíval si ji natolik, že se rozhodl zasvětit svá studijní léta literatuře. To ho nakonec dovedlo až ke kariéře učitele angličtiny a kreativního psaní. Nápad ke stvoření trilogie Nyxia se mu zrodil v hlavě díky myšlence, co by se stalo, kdyby svoje studenty vyslal do vesmíru.
(Zdroj informací a fotografie: společnost Knihy Dobrovský)

 

Vyhrajte knihu Nyxia povstává

Emmett a ostatní členové týmu Genesis zoufale touží po návratu domů, kde by dostali slibovanou odměnu a mohli si dál jít po svém. Jenže cesta zpět na planetu nebude úplně jednoduchá a jedinou šancí proti Babylonu se zdá být spojenectví s Imago. Jenže zdánlivě dokonalý plán má přeci jen trhlinu a Emmett se spolu s přáteli musí postavit Babylonu v rozhodující bitvě. Jak dopadnou? To si přečtěte v závěrečné části sci-fi trilogie Scotta Reintgena Nyxia povstává, ve které už vyšly tituly Nyxia a Nyxia nespoutaná.

Ve spolupráci se značkou King Cool patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Nyxia povstává vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Nyxia povstává
probíhá od 19. března do 1. dubna 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 sci-fi knihy Nyxia povstává

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNyxia povstává

Reintgen, Scott

King Cool, 2020

Napsat komentář