Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 sci-fi knihy Nyxia povstává

Měla to být jednoduchá cesta na jejímž konci čeká sláva a bohatství. Jenže návrat domů není tak jednoduchý, jak Emmett s přáteli počítali. Poslední bitva s Babylonem je nevyhnutelná a vy si přečtěte, kdo v ní zvítězí.

Zvítězit jednou provždy


Emmett se spolu s ostatními členy týmu Genesis zoufale snaží vrátit domů a získat slibovanou odměnu. Spojí se přitom s Imago, jejichž město leží po útoku Babylonu v troskách. To však bylo součástí plánu, neboť jednu věc Babylon netuší. Zdejší svět se chýlí ke svému konci. Oba měsíce Edenu spějí ke srážce, jíž už nelze zabránit. Imago zbudovali tajná odpaliště a rozhodli se vylákat Babylon na svou planetu, odsouzenou k zániku. Dokonalý plán, jenže cesta k úniku týmu Genesis je zničená.

Skupina se musí rozdělit, aby v nehostinných oblastech přežila a dorazila k novému odpališti. Obě strany se snaží získat výhodu a boj se nevyhnutelně přesouvá zpět do vesmíru, kde se Emmett se svými přáteli a novými spojenci bude muset s Babylonem utkat v poslední bitvě o kontrolu nad loděmi. Pokud v ní zvítězí, pak v této neférové hře mohou jednou provždy vyhrát. Pro Imago, jejichž svět končí katastrofou, je to jediná šance na přežití.

Ve spolupráci se značkou King Cool
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Nyxia povstává.


 

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o poslední bitvu s BabylonemDo soutěže bylo odesláno 723 tipů.

Kdo vyhrál?

PetraH (725), ERBEN (725)

Správná odpověď

Kolik dílů má série Nyxia?
Tři díly.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNyxia povstává (Reintgen, Scott)
Emmett se spolu s ostatními členy týmu Genesis zoufale snaží vrátit domů a získat slibovanou odměnu. Spojí se přitom s Imago, jejichž město leží po útoku Babylonu v troskách. To… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.