Nakladatel: King Cool

Čtení je COOL. Kdo čte, je KING. Proto KING COOL přináší nejlepší čtení pro mladé dospělé, které znáte jako young adult. Můžete se těšit na nejkrásnější příběhy s nádechem fantastiky či výpravy do dalekých galaxií s hrdiny úžasných sci-fi eposů. Nebojíme se romance, která nenechá ani jedno oko suché a příběhů plných přátelství, až do skonání světa.

https://www.knihydobrovsky.cz/publisher/detail/king-cool-7905


King Cool - Nejnovější knihy

knihaPostava ve stínu knihaNyxia knihaPoslední číslo

King Cool - Související články

Vyhrajte boj s tajemnou postavou skrytou ve stínu

postava-ve-stinu-perex

Lewise Barnavelta a jeho kamarádku Ritu Rose fascinují staré kouzelnické knihy strýčka Jonathana, a i když moc dobře ví, že by je neměli ani číst, natož zaklínadla zkoušet, tento zákaz poruší. Ovšem magie, kterou tím probudí, rozhodně není dobrá.

Trnitá cesta za zázračnou substancí

Nyxia-recenze

Její hodnotu nelze vyjádřit penězi, ale všichni by ji chtěli. Dokáže neuvěřitelné věci. Na Zemi ji však nenajdeme. Jediná možnost, jak ji získat, je cesta na jinou planetu, při které půjde o život…

Fantasy plné strachu z Anglie budoucnosti

Hayley Barker_Posledni cislo

Kniha Poslední číslo vás vtáhne do dechberoucího děje a nepustí. Vydejte se s ní na cestu do budoucnosti, v níž je anglická společnost rozdělena na dvě znepřátelené rasy. Na jedné straně stojí artistka Hošiko, na druhé mladík Ben. Jejich životy se mají navždy změnit.

Vyhrajte možnost zúčastnit se vesmírné mise

nyxia-perex

Když se Emmetovi naskytne příležitost, aby navždy zabezpečil svou rodinu, neváhá ani chvíli. Přestože by ho účast v projektu Genesis 11 mohla stát život, vidina lepšího života pro rodiče je pro něj důležitější. Ale je schopen udělat opravdu cokoliv?