Nakladatel: Knihy Dobrovský

Lásku ke čtení máme v krvi. Tatínek pracoval v tiskárně i v nakladatelství, maminka byla knihkupkyně ve Slovanském domě. Od jednoho stolku s knihami jsme se rozrostli na 32 prodejen po celé republice, ale pořád jsme rodinná firma. A stále se obklopujeme lidmi, kteří mají rádi vůni nových knížek. Zastavte se u nás na autorská čtení, besedu nebo autogramiády. Během roku pořádáme desítky akcí pro všechny, kteří mají slabost pro dobré příběhy.

Místo prodavačů u nás najdete knihkupce a kurátory. Ti každý měsíc přelouskají stovky stránek – i proto vám dokážou vždycky dobře poradit. Nemluvíme jen tak do větru. Pohání nás přes 1 milion spokojených zákazníků, kteří udělali radost sobě nebo někomu blízkému.

Petr a Petra Dobrovští

https://www.knihydobrovsky.cz/


Knihy Dobrovský - Nejnovější knihy

knihaPěšec knihaMolly knihaKnihkupectví na Riverside Drive knihaZrzka zvědavá: Ne-zcela pyžamový večírek

Knihy Dobrovský - Související články

Jediná šance

pesec

Jaké to je, když ze dne na den člověk o všechno přijde a z dosavadního života v luxusu mu nic nezbyde? Zoufalá situace si žádá zoufalé činy…

Dokonalý život

fotografka

Někteří lidé nejsou spokojeni se životem, který vedou. Sní o „dokonalém životě“ – chtějí být nejen finančně zabezpečeni, touží přímo po životě v luxusu. Zarážející však může být, co vše jsou pro to ochotni udělat…

Srdeční záležitost

knihkupectvi-na-riverside-drive

Jaký osud čeká krachující londýnské knihkupectví, které zdědila majitelka úspěšné kosmetické firmy ze Švédska? Dokáže se zorientovat v knižní branži a vypěstovat si lásku ke knihám?

Život plný výzev

molly

Jak těžké je nepodlehnout svým vlastním démonům? A může fungovat vztah mezi příležitostnou zlodějkou a respektovaným podnikatelem? Tedy mezi dvěma lidmi, kteří vedou naprosto odlišný život?

Mistrovský plán

jeji_tajemstvi

Co se stane, když se na knižním veletrhu setká atraktivní marketingová konzultantka hledající práci s nerudným spisovatelem, který tyto veletrhy vnímá jen jako nutné zlo k propagaci svých knih?