Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Císař Nihon-Džinu

Když o sobě Horác, který byl vyslán do Nihon-džinu, nedává vědět, Evanlyn i ostatní si o něj začínají dělat starosti. Ty ještě prohloubí fakt, že v zemi vypuklo povstání. Přátelé proto neváhají ani chvíli a vydávají se Horácovi na pomoc. Vy se k nim můžete také přidat.

Povstání sendžiů


Horác by vyslán jako zvláštní posel do sídla císaře. Jeho válečná mise začala již před několika měsíci, a Horác se měl dávno vrátit zpět, ale dosud nepřijel a neposlal o své situaci ani jednu zprávu. Horác je velmi schopný a dokáže se sám o sebe postarat, ale jeho přátelé se přesto nedokážou zbavit obav o jeho bezpečí. Jejich neklid ještě zvýší zvěsti o povstání kruté sekty sendžiů vyvolané zrádným dvořanem. Chtějí svrhnout právoplatného vládce země.

Evanlyn už nechce dál nečinně čekat a spolu s Haltem, Alyss a Willem se vydávají na cestu, rozhodnuti pomoci svému příteli Horácovi a zjistit, co se v Nihon-džinu děje. Horác je však do vnitřní politiky zapletený více než by čekali a teď musí spolu s Willem čelit vysoce vycvičené sektě sendžiů. Evanlyn a Alyss přestanou řešit své malicherné spory a společně se vydávají požádat o pomoc pro císaře divoké bojovníky z hor na severu.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Císař Nihon-Džinu.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 281 tipů.

Kdo vyhrál?

Had (281), IvanaM (281), Angrandir (282)

Správná odpověď

Kolik minut má audiokniha Císař Nihon-Džinu?
Osm set osmdesát.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCísař Nihon-Džinu (Flanagan, John)
Audiokniha
Horác by vyslán jako zvláštní posel do sídla císaře. Jeho válečná mise začala již před několika měsíci, a Horác se měl dávno vrátit zpět, ale dosud nepřijel a neposlal o… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.