Císař Nihon-Džinu

Audiokniha

zobrazit info o knize
Nakladatelství Audiotéka.cz
Vydáno   9/2021
ISBN 978-00-0000-014-1
Překlad Tenklová, Zdeňka
Vydání 1.
Počet stran 14 hodin 40 minut
Edice Hraničářův učeň
Doporučená cena 299 Kč

O knize

Horác by vyslán jako zvláštní posel do sídla císaře. Jeho válečná mise začala již před několika měsíci, a Horác se měl dávno vrátit zpět, ale dosud nepřijel a neposlal o své situaci ani jednu zprávu. Horác je velmi schopný a dokáže se sám o sebe postarat, ale jeho přátelé se přesto nedokážou zbavit obav o jeho bezpečí. Jejich neklid ještě zvýší zvěsti o povstání kruté sekty sendžiů vyvolané zrádným dvořanem. Chtějí svrhnout právoplatného vládce země.

Evanlyn už nechce dál nečinně čekat a spolu s Haltem, Alyss a Willem se vydávají na cestu, rozhodnuti pomoci svému příteli Horácovi a zjistit, co se v Nihon-džinu děje. Horác je však do vnitřní politiky zapletený více než by čekali a teď musí spolu s Willem čelit vysoce vycvičené sektě sendžiů. Evanlyn a Alyss přestanou řešit své malicherné spory a společně se vydávají požádat o pomoc pro císaře divoké bojovníky z hor na severu.

Audiokniha Císař Nihon-Džinu je desátým pokračováním úspěšné fantasy série s hraničářovým učněm. Autor John Flanagan. Čte Matouš Ruml.

Doporučení:
Share

Související články