Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy komiksy Střet králů

Vládci Sedmi království se konečně dočkali své šance na získání železného trůnu. Touží po něm však všichni a každý z nich je připraven svést bitvu na život a na smrt, aby na něj mohl usednout. Přečtěte si, zda se to některému z nich podaří.

Kdo usedne na trůn?


Mírumilovné léto plné hojnosti trvající dlouhých deset let se chýlí ke konci a drsná, ledová zima se blíží jako zuřivé zvíře. Dva velcí vůdci – lord Eddard Stark a král Robert Baratheon –, kteří vládli věku vynuceného míru, se stali oběťmi královské zrady a jsou nyní po smrti. V celé zemi – od prastarého Dračího kamene po strohé zdi Zimohradu – vládne chaos. Vládci Sedmi království, kteří se ucházejí o železný trůn, jsou připraveni se ho zmocnit v nelítostné válečné vřavě.

Oblohu rozzáří proroctví slibující zkázu – kometa barvy krve a ohně – a o vládu nad zemí mezitím usiluje šest mocností. Eddardův syn Robb se prohlásil králem Severu. Následník trůnu Joffrey v Králově přístavišti je králem jen podle jména, ovládán pletichami dvořanů, jimiž se hlavní město hemží. O trůn usilují i dva Robertovi bratři. A na vzdáleném světadílu mezitím takzvaná Matka draků riskuje všechno, aby převedla svůj lid i své dračí děti přes horoucí poušť a vzala si zpátky, co jí po právu patří.

Ve světě incestu, bratrovraždy, alchymie a hrdlořezů lze cenu slávy vyvážit jen krví. Vítězství se dočkají jen muži a ženy chladnější než břitká ocel… a se stejně ledovým srdcem. Střet králů nevyhnutelně pocítí celá země.

Ve spolupráci s značkou Fobos patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Střet králů.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte komiksové zpracování Her o trůnyDo soutěže bylo odesláno 807 tipů.

Kdo vyhrál?

vevruska (808), blapin (809)

Správná odpověď

Kdy začala poprvé vycházet série Píseň ledu a ohně?
V roce 1996.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStřet králů – komiks (Martin, George R.R.)
Svazek první
Čtyři sady komiksů Her o trůny dokazují, že „Píseň ledu a ohně“ umí okouzlit v jakékoliv formě. Úspěšný autor bestsellerů New York Times, Landry Q. Walker, a ilustrátor Mel Rubi… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.