Nakladatel: Paulínky

Jsme menší nakladatelství zaměřené na křesťanskou spiritualitu a teologii. Publikujeme převážně zahraniční autory (spolupracujeme s německými, italskými, francouzskými nebo americkými nakladatelstvími). Postupně rozšiřujeme spolupráci také s českými autory. Naše tituly jsou určeny především dospělým čtenářům, nechybí však ani literatura pro mládež a děti.

www.paulinky.cz


Paulínky - Nejnovější knihy

knihaSvoboden ve víře knihaÚmluva knihaNa dvoře Alexandrově knihaSíla modlitby za vaše dospělé děti

Paulínky - Související články

Dívčí četba

stepiSicte

Nezapomínáme ani na dívky-čtenářky. Zatímco minulou středu jsme představili knihy, které se zaměřovaly na chlapecká dobrodružství, tentokrát si přijdou na své čtenářky. Mohou sledovat příběhy hlavních hrdinek, které prožívají stejné životní radosti a strasti jako ony.

Uvězněný, přesto svobodný

svoboden-ve-vire-nahled

Autor strávil 13 let ve vietnamském vězení a následně se už nemohl vrátit do své vlasti. Ve své knize popisuje své setkávání s Ježíšem i to, jak mu Bůh pomohl překonat těžká léta uvěznění.

Historická putování

Historicka-putovani

Dnes vám představíme historické romány, jejichž hrdinové vás provedou starověkým Egyptem, rozmanitými zákoutími Byzantské říše i samotnou kolébkou civilizace – Mezopotámií. Nechte se prostoupit atmosférou minulých tisíciletí!

Být dobrým rodičem…

Tipy_Rodice a deti_Sila modlitby

Dnešní tipy podávají pomocnou ruku rodičům, vychovatelům, pedagogům a všem těm, kteří se chtějí dozvědět něco více o mezilidských a rodinných vztazích a úskalích dospívání.

Příběhy pro děti inspirované náboženstvím

Detske knihy inspirovane nabozenstvim

5. červenec patří slovanských věrozvěstům Cyrilu a Metodějovi, bratrům, kteří nám krom jiného přinesli písmo. Další důvod, proč si přečíst nějakou zajímavou knihu. Oba dnešní tituly jsou tématické, jelikož se jedná o dětské knihy, které se inspirovaly náboženstvím.