Nakladatel: Olympia

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Vyhrajte publikaci pro všechny milovníky piva

pivoznalstvi-perex

Každý milovník piva o tomto zlatavém moku jistě slyšel nebo četl řadu mylných informací, polopravd, ale i pravdivých skutečností. Pokud byste chtěli vědět ještě víc, máme pro vás tip na knihu plnou zajímavostí o pivu.

Klasika v novém vydání

romany-na-pozadi-historickych-udalosti

Začtěte se do dnes už klasických děl české i světové literatury v nových vydáních a obměnách. V našich dnešních tipech najdete díla cenami ověnčeného italského klasika, dámy proslulé psychologickými thrillery, učitele věnujícího se komiksové tvorbě a pražského německy píšícího autora.

Nenechte si ujít v týdnu od 26. února do 4. března 2018

nenechte_si_ujit

Stejně jako každou neděli, i dnes si můžete přečíst, kde se v příštích dnech budou konat literární akce. Pokud mezi vaše oblíbené autory patří Jiří Hájíček, pak si určitě udělejte výlet do Českého Krumlova, kde bude mít autorské čtení.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. listopadu 2017

nenechte_si_ujit

Určitě jste si už zvykli, že vám každou neděli přinášíme tipy na zajímavé literární akce, které se konají v týdnu následujícím. Ani dnešek nebude výjimkou a vy se tak opět můžete těšit na bohatou nabídku událostí ze světa knih.

Uvádět věci na pravou míru

rosolova-klapka-junek-hejna

Filmová tvorba. Herci a jejich osudy. Kinematografie v období mezi dvěma válkami i v průběhu té druhé. To je téma, s nímž se v poslední době v českém prostředí setkáváme podruhé.