Nakladatel: Maxdorf

Související články

Proč rád nakupuji u živých prodavačů

Vanecek_Proc rad nakupuju u zivych prodavacu

Dnešní doba závislá na internetu nám přináší úsporu času, pohodlí a komfort zařizování věcí z pohodlí domova. Na druhé straně nás ochuzuje o kontakt s lidmi. V kamenných obchodech nás totiž může potkat spousta legrace…

Jsi tak mladej, jak velký máš plány!

Vanecek_Jsi tak mlady jaky mas plyny

Kdy je spisovatel začínající a kdy už zkušený? Souvisí to s mládím a věkem obecně? A kdy je člověk ještě mladý a kdy už ne a závisí to vůbec na věku?

Rozhovor s Bohem

Pavel_Rozhovor s Bohem

Jsou problémy jenom převlečené příležitosti? Má cenu o něco usilovat, když se všechno hroutí? Mají pravdu pozitivisté, nebo je lepší do všeho kopnout a nechat to na chvíli být a klidně si i nějakou dobu lebedit ve své ubohosti a bídě, než přijde někdo nebo něco, co mě nakopne a pomůže mi? To opravdu musím všechno zvládnout sám? Potřeboval bych mít někoho, koho se můžu vždycky zeptat na radu.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. dubna 2015

192_big

Přichází další týden a s ním mnoho akcí. Ať už rádi pečete, čtete poezii, tvoříte s dětmi nebo poznáváte nové země, rozhodně si vyberete!

Permoníci na cestě k Mrňouskům

Skritkove

Možná víte, jak vypadá permoník, skřítek žijící v dole nebo prostě pod zemí, ale slyšeli jste někdy o někom, kdo se jmenuje Mrňousek? Pokud ne, pojďte s námi do pohádky…