Nakladatel: Ladislav Špaček


Ladislav Špaček - Nejnovější knihy

knihaEtiketa obchodníka knihaRokovy výlety do historie knihaEtiketa do kapsy                  knihaObrazová etiketa

Ladislav Špaček - Související články

Získejte knihu o etiketě dob minulých i současných

rokovy-vylety-do-historie-perex

Roko je obyčejný malý kluk, který se učí, jak se správně chovat ve škole, mezi lidmi, ale i doma. Zároveň má však neobyčejnou možnost vrátit se v čase a porovnat, jak se liší dnešní etiketa od té minulé. Přidejte se k jeho výpravám!

Zahrajte si o kapesního rádce v oblasti etikety

Etiketa-do-kapsy-perex

Nejste si v některých oblastech etikety úplně jistí a děsíte se toho, že byste mohli něco pokazit? Pořiďte si chytrého rádce do kapsy, ve kterém najdete stručně a jasně popsané vše potřebné, takže vás už žádná situace nepřekvapí.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. dubna 2016

192_big

S přibývajícím jarem to člověka táhne hlavně ven, ale určitě se najdou i chvilky, u kterých pobyt venku dočasně oželíte. Co třeba literární akce, které se konají napříč republikou? Navíc je potřeba mít záložní program pro případ náhlého deště.

Vyhrajte balíček dvou knih věnovaných etiketě v hodnotě 1000 Kč

Balicek-knihy-etiketa-perex

Máte občas pocit, že v některých oblastech etikety si nejste úplně jistí? Váháte občas, zda jste se zachovali v dané situaci správně? V tom případě se vám určitě budou hodit knihy od mistra oboru Ladislava Špačka, které vám představíme.

Vyhrajte Špačkova průvodce světem business etikety a komunikace

Business etiketa a komunikace

Ladislava Špačka snad ani netřeba představovat. Bývalý mluvčí našeho exprezidenta Václava Havla je považován za odborníka na etiketu. Pokud tápete, jak správně představit své kolegy, jak lehce konverzovat u stolu a podobně, máme tu soutěž přesně pro vás!