Nakladatel: KELTNER Publishing

Jsme prvním českým nakladatelstvím zaměřeným na vydávání unikátních motivačních knih pro děti, které postupně vycházejí v rámci našeho projektu Dětská motivace (www.detskamotivace.cz). Knihy, které se zabývají nejen dětským sebevědomím, motivací, ale také zdravým vztahem k penězům či zvládáním stresu a strachu, pocházejí od světově uznávaných odborníků a jsou samozřejmě psané jazykem srozumitelným i nejmenším čtenářům. Naše dětské knihy jsou určeny pro čtenáře ve věkové kategorii 4 – 10 let a 7-14 let, všechny jsou bohatě ilustrovány a dají se použít i jako vhodná učební pomůcka nejen pro rodiče a pedagogy, ale pro každého, kdo pracuje s dětmi.

V současné době věnujeme pozornost také vydávání knih v elektronické podobě. E-knihy vnímáme jako další možnost jak zprostředkovat našim čtenářům důležité informace a to novým způsobem a atraktivní formou.

www.keltnerpublishing.cz/


Keltner Publishing - Nejnovější knihy

knihaSplněná přání knihaBILDERBERG – kdo tahá za nitky moci knihaMezi čtyřma stehnama knihaJá jsem

Keltner Publishing - Související články

Co vše ovlivňuje náš život aneb jak být v životě šťastný

klee

Dnešní knižní tipy přinášejí inspiraci pro osobní rozvoj každého z nás. Ať jste dospívající dívka, které hledá sama sebe, rodič od dětí nebo tápete v životě a připadá vám, že občas nevíte kudy kam. Každá z představovaných knih určitě najde svého čtenáře.

Splňte si své sny…

splnena_prani

Poradit druhým je snadné, ale poradit sám sobě – a ještě se tím řídit – může být mnohdy dost zapeklité. Tento problém nastává zvlášť v případech, kdy jde o realizaci vlastních přání. Na pomoc proto přichází pan Dyer a jeho kniha Splněná přání.

Jak velkou moc má Bilderberg?

bilderberg_perex

Jistě už jste někdy slyšeli o „Bilderbergu“. Tato skupina mocných tohoto světa by se měla scházet, střádat plány a určovat, co se stane. Říká se, že je vše v jejich moci. Ale je to pravda? Jak je to celé doopravdy? Odpoví nám politolog Gerhard Wisnowski.

Ženy píší pro ženy

speaker-corner-164783-m

Ženy-autorky bývají čteny zejména ženami, které v jejich dílech mohou hledat empatii a porozumění. Obdivují je však často také muži, kteří díky nim pronikají do tajů duše něžnějšího pohlaví. Pojďte se inspirovat v dnešních tipech, ve kterých vám představíme knihy od talentovaných spisovatelek!

Být dobrou manželkou nebo manželem je skutečná věda

perex_mezi_ctyrma_stehnama

Román Mezi čtyřma stehnama vypráví o pohledu tří žen na vlastní manželský vztah, o tom, čím vším si dlouholeté přítelkyně ve svých životech prošly. Nenechte si ujít ukázku.