Nakladatel: Backstage Books

Související články

Jak jsem vrtěl zadkem

Polivka_Jak_jsem vrtel zadkem

Vyděšen i povzbuzen po shlédnutí filmu JFK usedám k počítači, připraven nadatlovat a poslat americké vládě velice rozhořčený mail. Otevírám elektronickou poštu a jako snad každý napřed kontroluji složku „doručené“. Bliká tam na mě jednička.

Nedospělá hra, část 2.

Polivka_Nedospela hra2

Pohledy raněné laně, holá záda a pravý prs vytékající zpod jejího těla ve mně probouzí zapomenuté chiropraktické schopnosti.

Nedospělá hra, část 1.

Polivka_Nedospela hra

We didn´t start the fire od Billyho Joela. Jindy se mi tahle písnička zdála jako docela milý historický song, ale teď – (od doby, co takhle špatně snáším kocoviny) – ji vnímám jako nepříjemnou konverzaci s otravným autistou.

Báječná středoškolská léta – Banchee

Polivka_Banchee

Jsem v Plzni, je polovina října, úterý. Vážně to tu nemám rád – sotva jsem vystoupil z autobusu, hned mi několik lidí nabízí pojištění, paušál či nové vyznání.

Báječná středoškolská léta

Bajecna stredoskolska leta_Polivka

Je to už druhá noc a já nemůžu zabrat. Když je vám sedmnáct jako mě, váš rozum se pohybuje někde v oblasti rozkroku, takže myslíte hlavně na holky, hudbu, vylomeniny, holky a všechny tyhle důležité věci.

Noční směna, pokračování

polivka_nocni smena

Zmokne, napadá mě při pohledu z temného okna.

Noční směna

polivka_nocni smena_uvod

Dřevěná tabulka se sune doprava a za čtverečkovaným dírkováním zřím tvář starce.

Předsíní se nese solidní prd

polivka_predsin

Pokus o první sex na jednu noc v podání opilého, dělnického losera. Metanolová-hrdinská story nehrdinského hrdiny všedního dne.