Nakladatel: Amenius

Knižní nakladatelství Amenius se věnuje podstatnou částí své činnosti vydávání knih pro děti, mládež a dospělé. Tato díla svojí uměleckou i lidskou hodnotou mají podněcovat svým obsahem zájem o rozvoj duševního života v dnešní uspěchané době. Snaha o zvýraznění a potřebu duchovních hodnot je prezentována hlubší, naučnou i zábavnou formou za účelem kultivace mezilidských vztahů a pochopení souvztažnosti s Universem.

Nakladatelství Amenius vydává dětské knihy pro děti a mládež i knihy pro dospělé. Zaměřujeme na vydávání knih známých, ale i začínajících autorů. Pokud rádi píšete, neváhejte nám zaslat svůj rukopis. Pro ty, kterým se líbí naše tituly a chtěli byste s námi spolupracovat, pomoci nám nebo nás nějak podpořit, napište nám!

www.amenius.cz/


Amenius - Nejnovější knihy

knihaZlaté dno knihaTajemný život sněhuláků knihaJak zvířátka pekla koláče knihaNeuvěřitelné dobrodružství cvrčka Jeronýma, vodníka Dřevojánka a jejich kamarádů

Amenius - Související články

Mikulášská nadílka pro děti

andel

Nechte se inspirovat dnešními tipy a nadělte dětem k Mikuláši i nějaký ten dobrodružný, pohádkový nebo kouzelný příběh!

Úžasná pohádková cesta za splněním svých snů

zlate_dno_nahledovy

Chtěli byste svým dětem udělat radost nějakou hezkou knížkou? Nic nezkazíte, když sáhnete po pohádce Zlaté dno, knize, která nabízí nejen nádherné ilustrace, ale i mnoho hlubokých poselství. Příběh o přátelství, dobrodružství a snech potěší každou dětskou duši…

Nadace Naše dítě doporučuje knihu s předmluvou Zuzany Baudyšové

Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?

Nadace Naše dítě doporučuje knihu nakladatelství Amenius Bříško, bříško, kdo v tobě bydlí?. Kniha podporuje charitativní projekt Nadace Naše dítě. Knihu najdete na pultech knihkupectví u všech dobrých knihkupců.

Rozvíjejte vědomosti svých dětí se sněhulákem Sněhošlápkem

zajimavy

Krásně ilustrovaná knížka Tajemný život sněhuláků, která se navíc skvěle hodí k těmto mrazivým měsícům, vaše děti pobaví i poučí. Formou poutavých příběhů je povede k zásadám slušného chování, pomůže jim rozlišit dobré od zlého a naučí je spoustu nového o českých zimních svátcích.