Archiv: 3.10.2018

Vážně i humorně o školství

K cemu same jednicky

Zaregistrovali jste blog Ondřeje Šteffla, zakladatele společnosti Scio? Ať už je vaše odpověď ano či ne, rozhodně si nenechte ujít knihu shrnující ty nejzajímavější příspěvky o školních metodách a ideálním vyučování. Text doprovází humorné ilustrace a ukázky diskuzí.

Dětské knihy plné ilustrací

Pohádková kniha - ilustrační

Co mají dnešní dětské knihy společného? Kromě zajímavého příběhu v nich malí čtenáři naleznou krásné a výpravné ilustrace. Pro drobotinu začínající se čtením je to ideální kombinace, která v ní podnítí lásku ke knihám.

Pouto napříč tisíciletími

Posledni-neandertalska-zena-recenze

Dělí je od sebe 40 tisíc let, přesto mají mnoho společného. Když archeoložka Rose odkryje v jedné jeskyni první kosti, ví, že stojí u svého životního objevu. Statečná Dívka mezitím v daleké minulosti bojuje o přežití vlastního druhu…