Zasoutěžte si s Idioty 21. století!

idioti_21_stoleti_perex
Nakladatelství JaS vydalo v letošním roce knihy Vesny Tvrtkovič s nepochybně zajímavým názvem – Idioti 21. století. Pokud vás tato kniha zaujala, můžete si o ní zkusit u nás i zasoutěžit!

Tvrtković Vesna – Idioti 21. století

Miki je jednoznačný antihrdina – egoista, cynik a celkově nesympatický člověk. Tento sobec do morku kostí se rozhodne, že napíše studii o manipulaci lidí. Sleduje čtyři přátele, kterým hodlá vnutit vlastní pohled na svět, chce je přetvořit tak, aby je proměnil z „Idiotů“, tedy lidí s velkým srdcem, v pragmatiky.

Jeho vzorek se časem zúží na dvě osoby, dva lidi, kteří jsou mu nejbližší – dlouholetý kamarád Daniel a nezištná dívka Sára. Miki oběma touží předvést, jak je důležité přestat být Idiotem, jak je potřebné stát se sobcem. Klade jim do cesty překážky, snaží se tahat za nitky, vnucuje postoje, až se nakonec začne sám chovat nepředvídatelně, téměř jako smyslů zbavený. A to vše pro jednu studii…

 

Idioti 21. století

Vydalo nakladatelství JaS

Autorka: Tvrtković Vesna

Vazba: pevná vazba s přebalem
Formát: 115 × 1855 mm
Počet stran: 176 stran
Cena: cca 199 Kč
ISBN 978-80-904936-5-0

Knihu Idioti 21. století si můžete objednat například zde

 

Recenzi na knihu si můžete přečíst zde

Ukázku z knihy najdete zde

 

O autorce:

Vesna Tvrtković (* 1982)
Narodila se v Sarajevu, z kterého v roce 1992 s rodinou uprchla kvůli válce do Prahy, kde žije a pracuje. V roce 2009 absolvovala obor tvůrčí psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého. Od střední školy pracuje v restauraci svých rodičů a zároveň stačila napsat řadu povídek, krátkých divadelních her, filmových scénářů, článků…

V roce 2010 vydala sbírku krátkých příběhů, která shrnuje její tvorbu z let 2003 až 2009, Ani ve snu a další její povídka byla zařazena ve stejném roce do souboru Nauč mne milovat. Psychologická novela Idioti 21. století jsou její druhou samostatnou knihou.

 

Vyhrajte knihu Idioti 21. století!

Ve spolupráci s nakladatelstvím JaS jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete  vyhrát knihu Vesny Tvrtković – Idioti 21. století!

Stačí jen najít odpověď na jednoduchou otázku a správně si tipnout!

 

Soutěž o knihu Vesny Tvrtković Idioti 21. století
běží od 13. července do 26. července 2012

 

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko!  Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

 

Nakladatelství JaS

Nakladatelství JaS se zaměřuje na českou beletrii pro čtenáře od tří do sta let. Nevyhýbá se ani literatuře přicházející ze zahraničí. Vydává knížky začínajícím autorům i díla, na která se trošku zapomnělo.

Nabízí autorům služby při vydávání vlastních děl samonákladem – poskytuje jim za úplatu plný nakladatelský servis od zpracování rukopisu po tisk (obchod je pak na autorovi samém). Jde o malé nakladatelství s roční produkcí do dvaceti titulů.

Související soutěž

Zasoutěžte si s Idioty 21. století!

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeIdioti 21. století

Tvrtković, Vesna

JaS, 2012

Napsat komentář