Nakladatel: JaS

Nakladatelství JaS se zaměřuje na českou beletrii pro čtenáře od tří do sta let. Nevyhýbá se ani literatuře přicházející ze zahraničí. Vydává knížky začínajícím autorům i díla, na která se trošku zapomnělo. Nabízí autorům služby při vydávání vlastních děl samonákladem – poskytuje jim za úplatu plný nakladatelský servis od zpracování rukopisu po tisk (obchod je pak na autorovi samém). Jde o malé nakladatelství s roční produkcí do dvaceti titulů.

www.jasknihy.cz


JaS - Nejnovější knihy

knihaMalý podvodní průvodce knihaKolik váží Matylda knihaJak se zbavit Mstivý Soni knihaBratrstvo růže

JaS - Související články

Hravá příprava na školu

Skolaci

Příprava na školu nemusí být nudná a náročná! Pomocí různých zábavných úkolů, básniček a příběhů plných ilustrací si osvojíte řadu znalostí, a dokonce se přitom i pobavíte. Proniknete do světa zvířátek, psaní i umění…

Knižní tipy pro děti

DetiCtou

V dnešních knižních tipech si na své přijde každý dětský čtenář, od milovníka dobrodružných komiksů přes příznivce fantasy příběhů a románů se zvířátky až po ty, kteří dávají přednost humorným a krásnými ilustracemi doplněným příběhům. Neváhejte, víkend se blíží a i s knihou lze zažít řadu dobrodružství.

Druhé vydání Mstivé Soni

jiri-holub_jak-se-zbavit-mstivy-soni_2

Nakladatelství JaS podruhé vydalo humorný příběh žáků páté třídy, kteří bojují proti učitelce. Jak se zbavit Mstivý Soni je knížka, jež pobaví a potěší veselými ilustracemi Juraje Martišky.

Otec vlasti a jeho doba

karel-iv-socha

Po půl roce oslav sedmistého výročí narození Karla IV. se nám může zdát, že už jsme o tomto panovníkovi slyšeli všechno. Přesto lze pořád nacházet nové způsoby, jak o něm psát a jak dnešnímu čtenáři přiblížit slavnou dobu rozkvětu Českých zemí.

Příběh o přátelství a naději

Jiri Holub_Proste na me zapomneli

Přečtěte si citlivý příběh malé Klárky, která se roku 1945 stěhuje z Prahy do Sudet a poznává tam opuštěnou, starou Helgu. Spontánní a upřímné děvče nešťastnou ženu osvobodí z její osamělosti i beznaděje.