Nakladatel: JaS

Nakladatelství JaS se zaměřuje na českou beletrii pro čtenáře od tří do sta let. Nevyhýbá se ani literatuře přicházející ze zahraničí. Vydává knížky začínajícím autorům i díla, na která se trošku zapomnělo. Nabízí autorům služby při vydávání vlastních děl samonákladem – poskytuje jim za úplatu plný nakladatelský servis od zpracování rukopisu po tisk (obchod je pak na autorovi samém). Jde o malé nakladatelství s roční produkcí do dvaceti titulů.

https://www.jasknihy.cz/


JaS - Nejnovější knihy

knihaKolik váží Matylda knihaKubík a stříbrná rolnička knihaA slunce jako kdyby zhaslo knihaTemperamentní optimista – americký bezsrstý teriér

JaS - Související články

Zastavení pro nejmenší

deti-si-ctou

Dnes si představíme čtyři knihy pro děti. První vám pomůže naladit se na Vánoce. Ve druhé se seznámíte se soluňskými bratry Cyrilem a Metodějem, ve třetí poznáte městys Jince a ve čtvrté odhalíte tajemství životních cyklů v přírodě.

Pojďte s námi za zvířátky

deti si ctou

Dnes tu máme tipy na knihy pro malé milovníky zvířat. Proč nikdo nechce obejmout ježka? To zjistíte v první knize. Pak prožijete úchvatné dobrodružství se včelkou Klárkou. Jakému nebezpečí bude čelit? A také se dozvíte, zda se kočky a psi mohou přátelit.

Čteme současné české autory

soucasna literatura uvodni

Pro milovníky českých autorů jsme dnes vybrali pět horkých knižních novinek. Střídají se mezi nimi romány i povídky, ale najdete zde i naučnou literaturu. Který z nich bude pro vás tím pravým?

„Dětství žije ve mně“ říká Lubomír Müller

L. Muller rozhovor uvodni

Na nedělní poledne jsem pro vás připravili rozhovor se spisovatelem, novinářem a muzikantem Lubomírem Müllerem. Uvařte si kávu nebo čaj a ponořte se společně s námi do zajímavého čtení o tomto všestranně zaměřeném muži.

Co s volným časem?

Inspirace-pro-volny-cas

Následující tipy vám pomohou krásně zaplnit volný čas. Naučíte se s nimi vařit rychlé a chutné recepty, fotografovat nádherné snímky přímo na ulici, vytvoříte něco pěkného z ovčí vlny a dozvíte se něco o jednom bezsrstém psím plemeni.