Zasoutěžte si o případ mezinárodního vraha

lazar-audiokniha-perex
V jednom z bytů na předměstí Osla je nalezena mrtvola, o několik dní později se se švédskými vyšetřovateli spojí německá policie kvůli jiné vraždě a Joona Linna začíná mít pocit, že navzdory vzdálenosti spolu oba případy souvisí. Jenže jak?

Sedmý případ pro Joonu Linnu

V bytě na předměstí Osla objeví policisté tělo mrtvého muže. Když pak nahlédnou do jeho mrazáku, jsou v šoku. Je totiž evidentní, že zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel hrůzných „trofejí“ a kanibal.

O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka, protože v kempu nedaleko Rostocku byl zabit sexuální násilník.

Na jednu stranu to vypadá jako čistka nekalých živlů, ale co když nevraždí vigilant, nýbrž někdo, kdo hledá stejně zvrhlého partnera, jako je on sám… a likviduje neúspěšné adepty?

Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – jenže stopy vedou k někomu, kdo má být už dávno mrtvý.

 

Lazar

Autor: Lars Kepler

Vydavatel: vydavatelství OneHotBook
Interpret: Pavel Rímský
Překlad: Karolína Kloučková
Délka: 19 hodin 44 minut
Vydáno: 10/2018

Přečtěte si více o audioknize Lazar, kterou do soutěže věnovalo vydavatelství OneHotBook. A nezapomeňte si poslechnout krátkou ukázku.

Vydavatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti s kompletní profesionální produkcí zahrnující dramaturgii, režii, hudbu, postprodukci a design. Audiokniha v jejich podání není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

 

O autorovi

Lars-KeplerLars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá autorské manželské duo Alexandra Coelho Ahndorilová (* 1966) a Alexander Ahndoril (* 1967). Oba mají rádi thrillery a rozhodli se vytvořit sérii kriminálních příběhů, které by nebyly spojovány s jejich dosavadní tvorbou. Jejich první společný román Hypnotizér (Host, 2010) se stal mezinárodním bestsellerem, filmového zpracování se ujal známý režisér Lasse Hallström. Druhým dílem byla neméně úspěšná kniha Paganiniho smlouva (Host, 2011), třetím Svědkyně ohně (Host, 2012), čtvrtým Písečný muž (Host, 2012), pátým titulem řady je Stalker (Host, 2015) a šestým Lovec králíků (Host 2017).
(Zdroj informací a fotografie: vydavatelství OneHotBook)

 

Vyhrajte audioknihu Lazar

Je možné, aby stejný vrah zabíjel ve Švédsku a o několik dní později si vybral další oběť v jiné zemi? Proč by někdo jezdil tak daleko a co oba zavražděné spojovalo kromě toho, že patřili mezi zločince se zvrhlými choutkami? Joona Linna je přesvědčen, že o náhodu rozhodně nejde, a navíc má pocit, že by v celé věci mohl nějak figurovat i jeho starý známý Jurek Walter. Proto se spolu s kolegyní Sagou Bauerovou pouští do nového případu a vy se k nim můžete přidat v audio verzi thrilleru Larse Keplera, který namluvil Pavel Rímský.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Lazar, kterou si stáhne z portálu Audiolibrix. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Lazar
probíhá od 5. do 18. listopadu 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 stažení audioknihy Lazar

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLazar
Audiokniha

Kepler, Lars

OneHotBook, 2018

Zasoutěžte si o případ mezinárodního vraha - DISKUZE

Počet reakcí: 10
 1. taitauri napsal:

  Také dorazila audiokniha.Děkuji a přeji všem Krásné štastné nejen svátky.Hodně zdraví do Nového roku 2019.

 2. jacline napsal:

  Dobrý večer,
  dnes dorazila výhra v soutěži o 6 detektivních audioknih, děkuji. Jinak Vám přeji hezké svátky a do Nového roku hlavně zdraví.

 3. Sybila napsal:

  Dobrý den, byla mi doručena vysoutěžená kniha Z kopce do kopce od nakladatelství JOTA. Přeji jim i redakci Klubu knihomolů radostné svátky vánoční a vše dobré do dalších dní.

 4. irulka23 napsal:

  Kniha „Z kopce do kopce“ od Kateřiny Dubské mi byla v pořádku doručena rychlostí blesku. Děkuji moc.

 5. Lube napsal:

  Dnes mi došla výhra Pohádky mašinky Lízy, za kterou moc děkuji.
  Taky ji dostane nejmladší vnouček pod stromeček.

 6. kistka napsal:

  Neuvěřitelné – 1.12. jsem vyhrála knížku Pohádky mašinky Lízy a dnes ji mám už doma. Bude to krásný dárek pro vnoučka pod stromeček – jenom mám dilena, kterému to dát…Moc děkuji.

 7. Fanda82 napsal:

  Děkuji za knihu 100 let pádů republiky.

 8. kriszpin napsal:

  Dobrý den,

  vyhrála jsem tuto audioknihu, mohu vědět kdy mám očekávat mail s podrobnostmi ke stažení?

Napsat komentář