Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Lazar

Švédská vražda a případ, který vyšetřuje německá policie, vypadají na první pohled jako čistka nekalých živlů. Jenže co když někdo netouží po likvidaci zločinců, ale naopak zabíjí ty, kteří podle jeho mínění nejsou zvrhlí dostatečně?

Sedmý případ pro Joonu Linnu


V bytě na předměstí Osla objeví policisté tělo mrtvého muže. Když pak nahlédnou do jeho mrazáku, jsou v šoku. Je totiž evidentní, že zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel hrůzných „trofejí" a kanibal.

O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka, protože v kempu nedaleko Rostocku byl zabit sexuální násilník.

Na jednu stranu to vypadá jako čistka nekalých živlů, ale co když nevraždí vigilant, nýbrž někdo, kdo hledá stejně zvrhlého partnera, jako je on sám… a likviduje neúspěšné adepty?

Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – jenže stopy vedou k někomu, kdo má být už dávno mrtvý.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát stažitelnou nahrávku audioknihy Lazar.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o případ mezinárodního vraha


Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 601 tipů.

Kdo vyhrál?

tomkatze (601), Neobee (601), kriszpin (602)

Správná odpověď

Kdo namluvil audio verzi knihy Lazar?
Pavel Rímský.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLazar (Kepler, Lars)
Audiokniha
Sedmý díl detektivní série s komisařem Joonou Linnou. V bytě na předměstí Osla objeví policisté tělo mrtvého muže. Když pak nahlédnou do jeho mrazáku, jsou v šoku. Je totiž evidentní, že… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.