Vyhrajte průvodce v srdečních záležitostech

karty-prave-lasky-perex
Honí se vám hlavou otázky ohledně vztahu, který buď máte, nebo marně hledáte, a nevíte si s nimi rady? Užitečným vodítkem k porozumění, důvěře a novým jistotám by se mohlo stát třicet šest karet, které vám nyní představíme.

Poselství na každý den

karty-prave-lasky-ukazka-1Kdo z nás nemá otázky o partnerství, vztazích a lásce? Chtěli byste najít toho pravého (tu pravou), anebo zažívat více radosti a naplnění ve svém stávajícím vztahu? Karty pravé lásky vám budou průvodcem v záležitostech srdce. Jsou plné inspirace, moudrých ponaučení a rad, které vám pomohou prohloubit spojení s vaší podstatou a vnitřní pravdou. Věřte, že téměř v každé situaci se nabízí východisko, k němuž vás dovede vlastní srdce.

Nic není důležitějšího než milovat a být milováni a tyto karty vás svými jasnými odpověďmi dovedou k novým úrovním porozumění, jistoty a důvěry. Jednoduše si karty zamíchejte a vytáhněte si své denní poselství. Pokud jste sami, myslete přitom na vztah, jaký byste chtěli, a pokud jste ve vztahu, zeptejte se, jak byste ho mohli zlepšit i prohloubit.

 

Karty pravé lásky

Najděte a vytvářejte lásku, po které toužíte

Autorka: Belinda Grace

Vydalo: nakladatelství Synergie Publishing SE
Ilustrace: Lori Banks
Počet stran: 112 + 36 karet
Vydáno: 11/2017
ISBN: 978-80-7370-479-7

Přečtěte si více o knize Karty pravé lásky, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Ukázka z knihy

karty-prave-lasky-ukazka-2

 

Vyhrajte knihu Karty pravé lásky

Máte dlouhodobý vztah, o kterém občas zapochybujete? Nebo snad tu pravou lásku zatím hledáte a stále ji nenacházíte? Zamíchejte si každé ráno balíček a vytáhněte si inspiraci a moudro, které vám pomůže nejen najít důvěru a posílit jistotu, ale především vás naučí, jak najít v každé situaci východisko, ke kterému vás dovede vaše srdce.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu a sadu karet Karty pravé lásky vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu a sadu karet Karty pravé lásky
probíhá od 11. do 17. února 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 knihy Karty pravé lásky

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeKarty pravé lásky
Najděte a vytvářejte lásku, po které toužíte

Grace, Belinda

Synergie Publishing SE, 2017

Vyhrajte průvodce v srdečních záležitostech - DISKUZE

Počet reakcí: 1

Napsat komentář