Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Karty pravé lásky

Každá situace, i kdyby se zdála sebe víc bezvýchodná, má řešení. Ale jak k němu dojít? Kniha a sada karet vás dovedou nejen k novým úrovním jistoty a důvěry, ale poskytnou vám i jasné odpovědi na vaše otázky ohledně lásky.

Poselství na každý den


Kdo z nás nemá otázky o partnerství, vztazích a lásce? Chtěli byste najít toho pravého (tu pravou), anebo zažívat více radosti a naplnění ve svém stávajícím vztahu? Karty pravé lásky vám budou průvodcem v záležitostech srdce. Jsou plné inspirace, moudrých ponaučení a rad, které vám pomohou prohloubit spojení s vaší podstatou a vnitřní pravdou. Věřte, že téměř v každé situaci se nabízí východisko, k němuž vás dovede vlastní srdce.

Nic není důležitějšího než milovat a být milováni a tyto karty vás svými jasnými odpověďmi dovedou k novým úrovním porozumění, jistoty a důvěry. Jednoduše si karty zamíchejte a vytáhněte si své denní poselství. Pokud jste sami, myslete přitom na vztah, jaký byste chtěli, a pokud jste ve vztahu, zeptejte se, jak byste ho mohli zlepšit i prohloubit.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu a sadu karet Karty pravé lásky.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte průvodce v srdečních záležitostechDo soutěže bylo odesláno 522 tipů.

Kdo vyhrál?

petrulka3 (522), Marie64 (522)

Správná odpověď

Kolik karet je v sadě Karty pravé lásky?
Třicet šest karet.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKarty pravé lásky (Grace, Belinda)
Najděte a vytvářejte lásku, po které toužíte
Kdo z nás nemá otázky o partnerství, vztazích a lásce? Chtěli byste najít toho pravého (tu pravou), anebo zažívat více radosti a naplnění ve svém stávajícím vztahu? Karty pravé lásky… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.