Nakladatel: Synergie Publishing SE

Nakladatelství Synergie Publishing SE působí na českém trhu již téměř 20 let a za tu dobu vydalo několik stovek titulů v oblasti inspirace, poznání a spirituality. Mnohé z těchto knih se okamžitě staly bestsellery a mezi kmenové autory patří Doreen Virtue, Ciro, Marchetti, Menna Van Praag, Esther a Jerry Hicks, Louise L. Hay nebo David Deida. Množství inspirativních sad vykládacích karet tu tvoří pestrou mozaiku, ze které si vybere každá romantická duše. Pevné postavení má však mezi tarotovými sadami a knihách o tarotech, vše, co se dá označit za klasiku (Crowley, Zlatý tarot) vydala právě Synergie.
V nabídce najdete také knihy pro děti, kde nakladatelství dbá na příběh s více či méně skrytou moudrostí a tak se pohádky a příběhy stávají inspirativní i pro rodiče. V posledních letech se více zaměřuje i na kvalitní psychologické příručky, které odkrývají překvapivé, leč logické souvislosti mezi tělem a duší a nabízí kvalitní řešení.
Ačkoliv je většina titulů překladových, čeští autoři nejsou opomíjeni a například Jan Bílý, jež se věnuje systematickým a rodinným konstelacím přinesl v loňském roce dva přelomové tituly ze své vlastní praxe.
Některé tituly byly vydány jako e-knihy a chystají se i audioverze nejúspěšnějších titulů.

www.synergiepublishing.com


Synergie Publishing SE - Nejnovější knihy

knihaVelká kniha rituálů knihaPříběhy štěstí knihaTajná mantra knihaMyšlenky sebelásky

Synergie Publishing SE - Související články

Získejte návod na šťastný život

Velka kniha ritualu_uvodni

Asi většina z nás považuje za smysl života být šťastný a spokojený. Ale jak toho docílit? Jednou z možností je načerpat inspiraci ve starodávných tradicích a přenést je do současnosti. Slovensko-česká autorka ví, jak to udělat.

Rituály pro spokojený život

Velka kniha ritualu_uvodni

Velká kniha rituálů vám sdělí vše, co by vás mohlo na toto téma zajímat, ať už jsou to jejich dějiny nebo mýty, nadpozemská stvoření, kultovní místa a symboly, které se k nim vztahují. Kniha poslouží i jako inspirace pro radostný život.

Thrillerová cesta světem

napinava-patrani

Thrillery jsou mezi čtenáři velice oblíbené, nabízí totiž vyváženou várku napětí, strachu a tajemství. Dnes vám jich představíme rovnou šest a vy se s nimi vydáte doslova do celého světa – do míst, ze kterých jde mráz po zádech, ale i míst, kde byste zlo rozhodně nečekali…

Východní inspirace

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní esoterické tipy vás vezmou na cestu do různých časoprostorů, seznámí vás s energetickými centry v lidském těle a ukážou, jak si udržet pocit štěstí.

Získejte příběh z himalájského kláštera

soutez-tajna-mantra

On je mnich žijící v Himálaji, ona je vědkyně z druhého konce světa. I přesto se jejich cesty spojí – snad díky osudu? – při nebezpečné honbě za starodávným svitkem, který obsahuje důležité proroctví. Kdo je pronásleduje? Komu mohou věřit? Povede se jim svitek získat?