Nakladatel: Synergie Publishing SE

Nakladatelství Synergie Publishing SE působí na českém trhu již téměř 20 let a za tu dobu vydalo několik stovek titulů v oblasti inspirace, poznání a spirituality. Mnohé z těchto knih se okamžitě staly bestsellery a mezi kmenové autory patří Doreen Virtue, Ciro, Marchetti, Menna Van Praag, Esther a Jerry Hicks, Louise L. Hay nebo David Deida. Množství inspirativních sad vykládacích karet tu tvoří pestrou mozaiku, ze které si vybere každá romantická duše. Pevné postavení má však mezi tarotovými sadami a knihách o tarotech, vše, co se dá označit za klasiku (Crowley, Zlatý tarot) vydala právě Synergie.
V nabídce najdete také knihy pro děti, kde nakladatelství dbá na příběh s více či méně skrytou moudrostí a tak se pohádky a příběhy stávají inspirativní i pro rodiče. V posledních letech se více zaměřuje i na kvalitní psychologické příručky, které odkrývají překvapivé, leč logické souvislosti mezi tělem a duší a nabízí kvalitní řešení.
Ačkoliv je většina titulů překladových, čeští autoři nejsou opomíjeni a například Jan Bílý, jež se věnuje systematickým a rodinným konstelacím přinesl v loňském roce dva přelomové tituly ze své vlastní praxe.
Některé tituly byly vydány jako e-knihy a chystají se i audioverze nejúspěšnějších titulů.

www.synergiepublishing.com


Synergie Publishing SE - Nejnovější knihy

knihaPřestaň být hodným klukem! knihaSíla rodu knihaBiologie lásky knihaVášeň a přítomnost

Synergie Publishing SE - Související články

Převezměte zodpovědnost za svůj život

stastny-zivot

Následující knižní tipy vám dopomohou k radostnějšímu a vyrovnanějšímu životu. Ukážou vám, jak dosáhnout věcí, po kterých toužíte, jak ovládnout svůj negativní vnitřní hlas nebo jak převzít zodpovědnost za vlastní selhání.

Jak na to

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Zajímalo by vás, jak se cítit fit i v 50 letech? Chtěli byste umět fotografovat akt? Víte, co dělat, když nastane blackout? Máte ponětí, jak souvisí dýchání s množstvím vaší energie? Prohlédněte si naše dnešní knižní tipy, které vám tyto otázky a mnohé další zodpoví!

Jak na lepší život

stastny-zivot

Máte problémy s komunikací s ostatními lidmi? Chtěli byste být zábavnými společníky? Nebo se prostě jen chcete cítit dobře a najít vnitřní klid? Pak si nenechte ujít dnešní knižní tipy, protože se zaměříme na vše uvedené a pomůžeme vám tak zlepšit život.

Vyhrajte návod, jak využít své kořeny při cestě k osvobození

sila-rodu-perex

Cítíte se často bezradná a tápete, jak se správně rozhodnout v zásadních otázkách? Nedokážete říct ne a připadá vám, že nežijete v souladu se svou ženskou podstatou? Změňte to právě nyní, Kaja Andrea Otto vám poradí, jak na to.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. října 2023

nenechte_si_ujit

Říjen se pomalu chýlí ke konci, ale i jeho poslední dny můžete strávit na různých literárních akcích. Nenechte si ujít třeba muzikoterapeutickou pohádku Evy Sádlíkové, besedu s Alenou Mornštajnovou či přednášku o české literární avantgardě.