Nakladatel: Synergie Publishing SE

Nakladatelství Synergie Publishing SE působí na českém trhu již téměř 20 let a za tu dobu vydalo několik stovek titulů v oblasti inspirace, poznání a spirituality. Mnohé z těchto knih se okamžitě staly bestsellery a mezi kmenové autory patří Doreen Virtue, Ciro, Marchetti, Menna Van Praag, Esther a Jerry Hicks, Louise L. Hay nebo David Deida. Množství inspirativních sad vykládacích karet tu tvoří pestrou mozaiku, ze které si vybere každá romantická duše. Pevné postavení má však mezi tarotovými sadami a knihách o tarotech, vše, co se dá označit za klasiku (Crowley, Zlatý tarot) vydala právě Synergie.
V nabídce najdete také knihy pro děti, kde nakladatelství dbá na příběh s více či méně skrytou moudrostí a tak se pohádky a příběhy stávají inspirativní i pro rodiče. V posledních letech se více zaměřuje i na kvalitní psychologické příručky, které odkrývají překvapivé, leč logické souvislosti mezi tělem a duší a nabízí kvalitní řešení.
Ačkoliv je většina titulů překladových, čeští autoři nejsou opomíjeni a například Jan Bílý, jež se věnuje systematickým a rodinným konstelacím přinesl v loňském roce dva přelomové tituly ze své vlastní praxe.
Některé tituly byly vydány jako e-knihy a chystají se i audioverze nejúspěšnějších titulů.

www.synergiepublishing.com


Synergie Publishing SE - Nejnovější knihy

knihaPřestaň být hodným klukem! knihaSíla rodu knihaBiologie lásky knihaVášeň a přítomnost

Synergie Publishing SE - Související články

Vyhrajte návod, jak využít své kořeny při cestě k osvobození

sila-rodu-perex

Cítíte se často bezradná a tápete, jak se správně rozhodnout v zásadních otázkách? Nedokážete říct ne a připadá vám, že nežijete v souladu se svou ženskou podstatou? Změňte to právě nyní, Kaja Andrea Otto vám poradí, jak na to.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. října 2023

nenechte_si_ujit

Říjen se pomalu chýlí ke konci, ale i jeho poslední dny můžete strávit na různých literárních akcích. Nenechte si ujít třeba muzikoterapeutickou pohádku Evy Sádlíkové, besedu s Alenou Mornštajnovou či přednášku o české literární avantgardě.

Zasoutěžte si o magické vykládací karty s jednorožci

orakulum-jednorozcu-perex

Bájní jednorožci byli vždy považováni za symbol čistoty, krásy a síly. Jsou proto ideálními průvodci světem magie, která dřímá ve vašem nitru. Nechte se jimi vést a prožívejte více radosti, lásky a prosperity.

Psychologie z různých stran

sam-sobe-psychologem

V dnešních tipech si představíme tři knihy, které spojuje zájem o lidskou mysl. Ať už se chcete vrátit k otci zakladateli moderní psychoanalýzy či prozkoumat moc enneagramu, v dnešních tipech najdete knihu pro sebe.

Uzdravené vztahy – k sobě, svému tělu i k druhým lidem

tipy-vztahy-nahled

Dnešní tipy vás seznámí s cennými rádci, s jejichž pomocí si vytvoříte pozitivní vztah k vlastnímu já, k partnerovi i širšímu okolí. Zjistíte, jak se zbavit určitých erotických potíží nebo jak by se ve 21. století mohlo nahlížet na otcovství.