Nakladatel: Synergie Publishing SE

Nakladatelství Synergie Publishing SE působí na českém trhu již téměř 20 let a za tu dobu vydalo několik stovek titulů v oblasti inspirace, poznání a spirituality. Mnohé z těchto knih se okamžitě staly bestsellery a mezi kmenové autory patří Doreen Virtue, Ciro, Marchetti, Menna Van Praag, Esther a Jerry Hicks, Louise L. Hay nebo David Deida. Množství inspirativních sad vykládacích karet tu tvoří pestrou mozaiku, ze které si vybere každá romantická duše. Pevné postavení má však mezi tarotovými sadami a knihách o tarotech, vše, co se dá označit za klasiku (Crowley, Zlatý tarot) vydala právě Synergie.
V nabídce najdete také knihy pro děti, kde nakladatelství dbá na příběh s více či méně skrytou moudrostí a tak se pohádky a příběhy stávají inspirativní i pro rodiče. V posledních letech se více zaměřuje i na kvalitní psychologické příručky, které odkrývají překvapivé, leč logické souvislosti mezi tělem a duší a nabízí kvalitní řešení.
Ačkoliv je většina titulů překladových, čeští autoři nejsou opomíjeni a například Jan Bílý, jež se věnuje systematickým a rodinným konstelacím přinesl v loňském roce dva přelomové tituly ze své vlastní praxe.
Některé tituly byly vydány jako e-knihy a chystají se i audioverze nejúspěšnějších titulů.

www.synergiepublishing.com


Synergie Publishing SE - Nejnovější knihy

knihaKonečně mám koně knihaPes Jejího Veličenstva a jeho mise kniha36x Chia semínka kniha36x Sladký život

Synergie Publishing SE - Související články

S humorem jde vše lépe

Vesele_velikonocni_tipy

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný… Anebo radši knihu! V naší dnešní velikonoční nadílce najdete rovnou tři tituly, které vám polechtají bránice a rozradostní den. Pokud máte rádi zvířátka, kriminálně-humorné zápletky či trochu úsměvné romantiky, zajisté si vyberete.

Zahrajte si o recepty pro vaření bez masa

36x-vegetarianske-dobroty-perex

I bez masa můžete připravit skvělé menu, kterým oslníte svoje hosty. Načerpejte inspiraci díky sadě třiceti šesti karet, na kterých najdete vše od předkrmů, přes hlavní chod až po chutné sladké tečky na závěr. Neváhejte a pusťte se do vaření.

Tipy pro zdravé a chutné vaření

jidlo2

Dnes představované knihy ani nepotřebují reklamu, stačí se podívat na jejich obálky. Ať už jste vegetarián a hledáte recepty, chcete posílit své tělo zdravými vývary nebo hledáte průvodce na krátký detoxikační program, následující knihy vám poradí.

Vyhrajte užitečného průvodce světem koní

konecne-mam-kone-perex

Toužila jste jako malá mít koně, ale máte pocit, že toto přání už se vám nesplní? Přesvědčte se o tom, že na splnění dětských snů není nikdy pozdě a přečtěte si užitečné rady pro harmonické soužití s těmito krásnými a majestátními tvory.

Tipy pro zdravé tělo

health

Začněte s námi jarní očistu! Právě teď je nejlepší čas pro změnu a nové začátky. Pojďte se hýbat a objevovat zdravý životní styl a nové zdravé recepty! Jsou tu knihy, které vám poradí, jak správně cvičit, protahovat se, a co si dát potom dobrého.