Nakladatel: Synergie Publishing SE

Nakladatelství Synergie Publishing SE působí na českém trhu již téměř 20 let a za tu dobu vydalo několik stovek titulů v oblasti inspirace, poznání a spirituality. Mnohé z těchto knih se okamžitě staly bestsellery a mezi kmenové autory patří Doreen Virtue, Ciro, Marchetti, Menna Van Praag, Esther a Jerry Hicks, Louise L. Hay nebo David Deida. Množství inspirativních sad vykládacích karet tu tvoří pestrou mozaiku, ze které si vybere každá romantická duše. Pevné postavení má však mezi tarotovými sadami a knihách o tarotech, vše, co se dá označit za klasiku (Crowley, Zlatý tarot) vydala právě Synergie.
V nabídce najdete také knihy pro děti, kde nakladatelství dbá na příběh s více či méně skrytou moudrostí a tak se pohádky a příběhy stávají inspirativní i pro rodiče. V posledních letech se více zaměřuje i na kvalitní psychologické příručky, které odkrývají překvapivé, leč logické souvislosti mezi tělem a duší a nabízí kvalitní řešení.
Ačkoliv je většina titulů překladových, čeští autoři nejsou opomíjeni a například Jan Bílý, jež se věnuje systematickým a rodinným konstelacím přinesl v loňském roce dva přelomové tituly ze své vlastní praxe.
Některé tituly byly vydány jako e-knihy a chystají se i audioverze nejúspěšnějších titulů.

www.synergiepublishing.com


Synergie Publishing SE - Nejnovější knihy

knihaPotřebuji tvou lásku – Je to pravda? kniha36x Detox – snadno a lahodně knihaPaleo recepty pro každého knihaOrgasmická meditace

Synergie Publishing SE - Související články

Zasoutěžte si o afirmace pro radostný život

myslenky-sily-perex

Máte pocit, že ať děláte, co děláte, pořád nejste spokojení? Nadáváte na vše kolem a vaši mysl zaslepuje závist? Změňte své myšlení, dívejte se na svět pozitivně a buďte konečně šťastní! Pro začátek vám s tím pomohou karty od Louise L. Hay.

Tipy pro vaše vaření

tipy-pro-vase-kuchyne

Na našich dnešních knižních tipech si náramně pochutnáte. Věříme, že potěší váš mlsný jazýček, ať už upřednostňujete tradiční českou kuchyni, zdravé smoothie, stravování podle zásad paleo nebo dobroučké dezerty k čaji.

Tajemství fyzické lásky

ruze

Fyzický aspekt lásky je něco, o čem se na veřejnosti spíše nemluví. Často ani se svým partnerem ne. Pro mnohé je sex spíše zábava a potěšení ve vztahu. Proč si lidé neuvědomují, že i v sexuálním aktu se vyskytuje určitý duchovní aspekt, kterým můžeme poznat sama sebe a posílit vzájemný vztah s partnerem?

Jak uspět v práci i životě – dobří rádci pro osobní rozvoj

notebook

Dnešní tipy nepřinášejí ani tak zábavu, ale především poučení a poznání sebe sama. Šestice knih by měla čtenářům zprostředkovat inspiraci, jak se stát lepšími v osobním i pracovním životě. Pojďte s námi poodhalit tajemství psychologie, sociologie a dalších humanitních věd.

Vyhrajte recepty a tipy pro zdravý životní styl

synergie-dle-vyberu-detox-paleo-perex

Snažíte se jíst zdravě a zajímáte se o zdravý životní styl? Pojmy jako detoxikační kůra nebo paleo strava vám nejsou cizí? Pokud stále hledáte inspiraci a tipy z těchto oblastí, budou se vám určitě hodit karty s recepty, které vám dnes představíme.