Zasoutěžte si o příběh z kouzelného domu

Dum-v-ulici-nadeje-perex
Dům číslo 11, který stojí na konci Hope Street, není na první pohled ničím neobvyklý, přesto Albu jakousi magickou silou přitahuje. A kouzlo ještě zesílí v okamžiku, kdy se jeho stříbrné dveře otevřou a na prahu se objeví Peggy. V čem je dům tak zvláštní?

Devětadevadesát nocí

Alba, hlavní hrdinka románu, bezcílně bloudí svým rodným městem Cambridgí. Její život je v troskách. Jediné, na co myslí, je, jak se to jenom mohlo stát? Najednou se ocitne na konci Hope Street, ulice Naděje, kam nikdy předtím nevkročila. Stojí na zápraží domu a hledí na číslo 11 přibité na stříbrných dveřích a neví, co si počít. Dveře se rozlétnou dokořán a Alba hledí do tváře Peggy, nejstarší a zároveň nejkrásnější ženy, jakou kdy spatřila. Přijme její pozvání dál a u horké čokolády dostane zvláštní nabídku: může zůstat přesně devětadevadesát nocí a během té doby posbírat střípky rozbitého života a složit je znovu dohromady. Alba nemá co ztratit, a tak se rozhodne v domě zůstat.

Brzy zjistí, že dům je kouzelný. Mezi dřívější hosty patřily i Beatrix Potterová a Daphne du Maurier, Agatha Christie a další velké ženy, které poté, co prožily v domě oněch devětadevadesát nocí, zůstávají v podobě mluvících portrétů jako pomocnice a rádkyně pro nově příchozí. Alba se rychle stane součástí tohoto kouzelného světa a vydá se tak na cestu, která uzdraví její rány a možná jí i zachrání život.

 

Dům v ulici Naděje

Autorka: Menna van Praag

Vydalo: nakladatelství Synergie Publishing SE
Překlad: Martina Šímová
Počet stran: 264
Vazba: vázaná
Vydáno: 2/2016
ISBN: 978-80-7370-329-5

Přečtěte si více o knize Dům v ulici Naděje, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

Vydavatelství Synergie Publishing SE je malé, rychle rostoucí nakladatelství zaměřené na vydávání motivační literatury – takové, která ukazuje čtenářům cesty k plnějšímu, šťastnějšímu, ale i bohatšímu a odpovědnějšímu životu. Vydavatelství Synergie u nás jako vůbec první nabídlo knihkupcům tarotové a vykládací karty a i dnes s předstihem vydává publikace o zdravém životním stylu, ať už jde o moderně pojaté kuchařky, inspirující příběhy ze života, knihy o duchovním a osobnostním růstu určené speciálně pro muže nebo motivační knihy vhodné pro manažery, byznysmeny, zaměstnance, jejich šéfy, ale i aktivní ženy na mateřské dovolené. A co výraz synergie obsažený v názvu vydavatelství vlastně znamená? Ve stručnosti jde o blahodárné spojení: když se dva prvky setkají takovým způsobem, že velikost toho, čeho mohou dosáhnout společně, mnohonásobně přesahuje součet toho, čeho by dosáhly každý zvlášť, vzniká synergie…

 

Vyhrajte knihu Dům v ulici Naděje

Alba dávno ztratila naději, že by se jí kdy podařilo ještě posbírat střípky rozbitého života, složit je dohromady a znovu být šťastná. Možná proto, když bezcílně bloudí ulicemi Cambridge, ji osud zavede až do Hope Street, ulice Naděje. Právě na jejím konci stojí dům, který má na dveřích přibité číslo 11 a který je kouzelný. Alba dostane od majitelky domu Peggy neuvěřitelnou nabídku – smí zůstat devětadevadesát nocí, stát se součástí kouzelného světa uvnitř domu a pokusit se znovu najít štěstí a naději. Podaří se jí to s pomocí neobvyklých rádkyň? To si můžete přečíst v inspirativním příběhu anglické autorky Menny van Praag. Pokud i vám občas dochází životní optimismus a vidíte vše černě, zkuste se Albiným příběhem inspirovat a hledejte štěstí i mimo Dům v ulici Naděje.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Synergie Publishing SE vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Dům v ulici Naděje vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Dům v ulici Naděje
probíhá od 21. února do 5. března 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 inspirativní knihy Dům v ulici Naděje

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeDům v ulici Naděje

van Praag, Menna

Synergie Publishing SE, 2016

Zasoutěžte si o příběh z kouzelného domu - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. Anicka59 Anicka59 napsal:

    Děkuji za tuto knihu, kterou jsem tu vyhrála v soutěži, Došla mně dnes zcela v pořádku.

Napsat komentář