Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 inspirativní knihy Dům v ulici Naděje

Beatrix Potterová, Daphne du Maurier a Agatha Christie mají jedno společné – všechny patřily mezi hosty domu na Hope Street. Možná právě díky zdejšímu pobytu se staly úspěšnými, protože zde našly naději a víru v sebe samé. Najde ji i Alba?

Devětadevadesát nocí

Alba, hlavní hrdinka románu, bezcílně bloudí svým rodným městem Cambridgí. Její život je v troskách. Jediné, na co myslí je, jak se to jenom mohlo stát? Najednou se ocitne na konci Hope Street, ulice Naděje, kam nikdy předtím nevkročila. Stojí na zápraží domu a hledí na číslo 11 přibité na stříbrných dveřích a neví, co si počít. Dveře se rozlétnou dokořán a Alba hledí do tváře Peggy, nejstarší a zároveň nejkrásnější ženy, jakou kdy spatřila. Přijme její pozvání dál a u horké čokolády dostane zvláštní nabídku: může zůstat přesně devětadevadesát nocí a během té doby posbírat střípky rozbitého života a složit je znovu dohromady. Alba nemá co ztratit, a tak se rozhodne v domě zůstat.

Brzy zjistí, že dům je kouzelný. Mezi dřívější hosty patřily i Beatrix Potterová a Daphne du Maurier, Agatha Christie a další velké ženy, které poté, co prožily v domě oněch devětadevadesát nocí, zůstávají v podobě mluvících portrétů jako pomocnice a rádkyně pro nově příchozí. Alba se rychle stane součástí tohoto kouzelného světa a vydá se tak na cestu, která uzdraví její rány a možná jí i zachrání život.

Více informací si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Synergie Publishing SE
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Dům v ulici Naděje.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Do soutěže bylo odesláno 1741 tipů.

Kdo vyhrál?

larry (1741), ALk (1741), Anicka59 (1742)

Správná odpověď

Vyberte jediné nepravdivé tvrzení:
Kniha má více než 270 stran.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDům v ulici Naděje (van Praag, Menna)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.