Vyhrajte příběh o podivném vánočním přání

Jak-uhasit-draci-tlamy-perex
Zvířátka ze Zvířátkovského lesa měla napsat Ježíškovi, co by si přála za dárky. Všichni se dali do vymýšlení a Liška ve svém dopise zmínila, že by si přála brčoch. Sice sama nevěděla, co to je, ale byla si zcela jistá, že ho chce. Jak to dopadlo?

Vánoce ve Zvířátkovském lese

Jak-uhasit-draci-tlamy-ukazka1Pro zvířátka ze Zvířátkovského lesa to měly být Vánoce jako každé jiné. Měly napsat dopis Ježíškovi, ten jim měl nadělit dárky, o které si napsala, a pak si je měla užívat až do dalších Vánoc. Jenomže to by si Liška nesměla přát pod stromeček brčoch.

Že nevíte, co to je? Ona to také nevěděla, ale strašně moc si to přála. Kdyby jen tušila, co všechno tenhle tajemný předmět způsobí.

Že kvůli němu budou muset pomáhat Drakovi od lásky k princezně. Že budou muset pomáhat trpaslíkům před potopou. Že se budou muset postavit zlé čarodějnici Jehuli, která je všechny začaruje, aby už se nikdy nesmála a byla na sebe zlá a protivná. Kdyby tohle Liška věděla, nejspíš by si brčoch k Vánocům nepřála. Ale to byste si zase nemohli přečíst tuhle půvabnou knihu, a to by byla ještě větší škoda, než když Drak začal brečet a brečel a brečel a brečel, až zatopil celý les.

Hravý pohádkový debut Michala Petrova, autora bestselleru RETRO, je bohatě vybaven půvabnými ilustracemi Ivety Autratové.

 

Jak uhasit dračí tlamy

Autor: Michal Petrov

Vydalo: nakladatelství No Limits
Ilustrace: Iveta Autratová
Počet stran: 104
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 10/2015
ISBN: 978-80-87973-12-7

Přečtěte si více o knize Jak uhasit dračí tlamy, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství No Limits.

No Limits je umělecká agentura, která se mimo PR, pořádání eventů a zastupování různých umělců zabývá nakladatelskou činností. Vydává původní českou i překladovou literaturu.

 

Vyhrajte knihu Jak uhasit dračí tlamy

Jak-uhasit-draci-tlamy-ukazka2Co si vaše ratolesti přejí k Vánocům? Panenku, autíčko, nebo snad knihu? Po přečtení té od Michala Petrova budou zcela jistě chtít brčoch stejně jako Liška ze Zvířátkovského lesa. Ačkoli nikdo neví, co je tento tajemný předmět vlastně zač, Liška po něm touží a nic jiného nechce. A to ještě neví, jaká dobrodružství kvůli svému přání zažije! Potká se s Drakem, trpaslíky, a dokonce se bude muset postavit čarodějnici Jehuli. Odradí ji to snad natolik, aby svůj dopis Ježíškovi přepsala? To ani v nejmenším a vy se tak možná dozvíte, cože to ten brčoch je.

Ve spolupráci s nakladatelstvím No Limits vám přinášíme soutěž, ve které pět z vás může knihu Jak uhasit dračí tlamy vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Jak uhasit dračí tlamy
probíhá od 24. října do 6. listopadu 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 5 hravých pohádek Jak uhasit dračí tlamy

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeJak uhasit dračí tlamy

Petrov, Michal

No Limits, 2015

Napsat komentář